Sport a FitnessOutdoorové sporty

Biografie Anton Šipulin a úspěchy v biatlonu

Vést tým může být pouze silný, sebevědomý vůdce, člověk s vynikajícím charakterem. To je Anton Šipulin, přední ruský biatlonistka náš čas. O tom, jak se mu podařilo dosáhnout výšky sportu, jeho biografii a osobní život, se dozvíte z tohoto článku.

sportovní dětství

Nejlepší charakteristické pro sportovce - to je jeho životopis. Anton Šipulin fanoušci poprvé viděl na mistrovství světa juniorů v roce 2006. Jako sportovec začal biatlon? V tomto on byl pomáhal rodičům. Alla a Vladimir Shipulin, Antonův matka a otec, se stal prvním trenérem budoucího šampiona. Samy o sobě mnoho let zabývá v běhu na lyžích, se stali mistry sportu.

První kroky v biatlonu Shipulin Jr. také díky své sestře, olympijský vítěz A. Kuzmina. Chlapec se s ní viděl a chtěl být puška natáčení lyžaře. Od té doby, biografie Antona Shipulina je neoddělitelně spojeno s tímto sportem.

Ve věku 15 let, sportovec začal trénovat pod vedením Mihaila Novikova v Chanty-Mansijsku. Úspěšné vystoupení v Evropském festivalu mládeže ukázal velký potenciál mladých biatlonistka. Byl všiml známý instruktor z Jekatěrinburgu Vladimir Putra který připravil Anton Mistrovství světa juniorů. To trenér - jeden z nejuznávanějších odborníků v Rusku, kteří vyškolených mnoho olympijských vítězů: E. Redkina, Yu Kashkarova, Popov a další.

Představení v juniorských soutěžích

Profesionální životopis Antona Shipulina, biatlonistka, která nyní zná každý fanoušek sportu, začal se triumfu na mistrovství světa juniorů v roce 2006, kdy mladý sportovec získal svou první zlatou medaili. To bylo podmanil si v štafety.

Individuální úspěchy přišla o rok později. Se konala v Bansko a Martell evropských a světových šampionátů přinesla Shipulin celý rozptyl cen, z nichž většina byla vyhráli v jednotlivých závodech. V mistrovství Old World „zlatého“ sportovec získal v relé, „stříbro“ - ve sprintu a „bronz“ - ve stíhacím závodě. Stříbrná medaile na mistrovství světa v letošním roce získal v individuálním závodě.

V roce 2008 v Ruhpolding Shipulin vyhrál každý závod, ve kterém hrál. Evropský šampionát nebyl o nic méně úspěšný. To znamená, že talentovaní mladší trenéři všimli, hlavní národní tým. Následující období, Anton byl členem národního týmu a podílel se na šampionátu starého světa s významnými mezinárodními hvězdami.

profesní životopis

Biografie Anton Šipulin, biatlonistka z celého světa, jak je uvedeno výše, souvisí s výkony národního týmu Ruska. Skládá se z sportovce více než jednou vyhrál mistrovství světa v relé (2009, 2011, 2012). V prasátko atleta existují i jiné výhody vyznamenání - stříbro a bronz.

Rok 2009 byl test pro sportovce. Únava a obrovský počet startů za vlivu různých šampionátech na sportovce výkony nejsou nejlepším způsobem. Trenér se rozhodl neprovádět Shipulina Světový pohár v Koreji, což umožní mu zotavit.

Navzdory této přestávce, životopis Anton Šipulin nepřestala být kaleidoskop ras. Sportovec se aktivně připravuje na své první olympiádě. Bohužel, tam se mu nepodařilo vyhrát osobní ocenění.

Jeden z nejúspěšnějších sportovce, aby se stal čtyřletý náskok v Soči. V poslední fázi pánského relé Shipulin porazit slavný Simon Schempp z Německa a Ruska přinesl „zlato“ a zajistit, země, ve které tým první místo v neoficiálním celkovém pořadí na olympijských hrách.

Dalším místem „Race of Champions“, v nichž sportovec dosáhl vítězství s běloruskou Darja Domračevová. Soutěže se konaly v Moskvě, na ruské půdě, snad tato skutečnost umožnila ruských biatlonistů vykazují tak vysoký výsledek.

Vládní ocenění, tituly

Sportovní úspěchy Antona Shipulina nemohlo zůstat bez povšimnutí, a to nejen pro fanoušky jednoho z nejoblíbenějších zimních sportů, ale i pro vedení naší země. Například, 5.03.2010, sportovec získal medaili řádu „Za zásluhy“ druhého stupně za jeho velký přínos k rozvoji sportu a tělesné kultury v Rusku, stejně jako pro úspěšné vystoupení na olympijských hrách ve Vancouveru.

Mistr sportu Shipulin se vrátil v roce 2005, ve svém projevu na juniorské mistrovství. V roce 2010 se kromě výše uvedených cen, Anton byl daný titul poctěn Mistr sportu Ruska.

osobní život

Ten sportovní životopis Antona Shipulina. Osobní život sportovec, až do nedávné doby, byl záhadou pro novináře, jako olympijský vítěz neradi mluví v rozhovoru o tom, co se netýká jeho profesionální výkony. Sportovec opakovaně poznamenal, že hlavní věc, pro něj v tuto chvíli - je to kariéra, takže holky prostě neměl čas.

Nicméně věci se změnily. V roce 2015 si vzal Anton Šipulin. Svatební fotografie, které kroužily všechna média, shromáždil své nejbližší přátele a příbuzné pár. Sportovec a jeho milovaná Louise Sabitova až do posledního dne nemluvil s nikým o konání oslav, aby se zabránilo zvenčí. V organizaci páru pomohl svým blízkým Angelica Sergei Batalov. Našli vhodné místo pro obřad.

Long šel do této události Anton Šipulin. Svatební fotografie, kde bude sportovec brzy představena na osobní webové stránky a sociálních médií, se stal šťastným navazuje na dvouleté romantiky. Louise Sabitova byl student jedné z Tyumen vysokých škol, kdy se setkal s sportovce. Kvůli němu se přestěhovala do Jekatěrinburgu, kde se jejich vztah a rozvíjet.

sponzoři

Biografie Anton Šipulin plný skvělých vítězství, to je důvod, proč je v zájmu sponzorů. Takže, hlavními partnery jsou biatlonistka společnost Fischer Sports - výrobce profesionálního lyžařského vybavení, řemesla - „Business u domu Bishops“ Firma na výrobu sportovního vybavení a termoprádla a velké investiční společnosti

Sponzor loga jsou nedílnou součástí fitness Shipulina pro představení.

fanoušci milují

Sport - je to založeno na tom, co biografie Antona Shipulina. Biatlon mu přinesl lásku ruských fanoušků. Takže v roce 2014 atlet byl rozpoznán jako nejenom nejlepší ve formě soutěže, ale také nejúspěšnější v ruské reprezentace. Podle výsledků otevřeného hlasování, zveřejněných na internetových stránkách ruského biatlonu unie, Shipulin připsal 63,4%.

Sportovec má vlastní fanklub. Přidejte se to může každý fanoušek sportovce. Členství v této organizaci poskytuje příležitost účastnit se různých soutěžích, které se konají na mistra tým olympijský, jakož i na setkání se sebou samým Anton po příští sezóně.

Aktivity mimo sportu

Biografie Anton Šipulin, lyžaři z celého světa, zahrnuje nejen sportovní vyžití. Olympijský vítěz - velmi všestranný člověk. Mezi jeho záliby patří rybaření, vlastní internetový obchod své vlastní oblečení. Je třeba poznamenat, že je zboží za rozumné ceny.

Ale stále je to hobby. Hlavní aktivita zůstává na Shipulina beze změny za posledních 15 let, a její jméno - biatlon.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.