Sport a FitnessFotbal

Nejrychlejší penta-trick v historii fotbalu

Mnoho lidí, kteří nejsou příliš vzdělaní ve fotbale, myslím, penta-trik - to je vzácné a nádherné. Ano, skutečně je možné nevydat mnoho. Historie však zná dost když hráči vstřelil v síti nepřítele pět jasných hlavami. No, z nichž nejznámější by mělo být řečeno.

Většina „čerstvé“ Záznamy

Jak nedávno jak 23. září 2015, Robert Lewandowski, hráč Mnichovské „Bavaria“, byl propuštěn v druhé polovině náhrada. Německý klub v té době ztratil s výsledkem 1: 0 do svého soka, „Wolfsburg“. Nicméně, Lewandowski přišla méně než deset minut vstřelené proti soupeři pět gólů. Byl to neuvěřitelný zápas, který se bude dlouho vzpomínat, že hráči, fanoušci.

Pouhé dva týdny, aby se dosáhlo „polský střelec“, jak nazývá Robert opakoval Sergio Aguero, hráč, „Manchester City“. Třetí října vstřelil pět branek v řadě k bráně FC „Newcastle“. To bylo také impozantní penta-trick. Není známo, jaký vliv na takových „aktivní“ hráčů. Luck, kázeň, soustředění, touhu, motivace, rozptýlení soupeři - hmotnost možností, a snad všichni dohromady. Ale je možné s jistotou říci, - pěti góly vstřelené jeden hráč vzácnosti nejsou. A to může být viděn v příkladech.

Nejživější záznamy

To znamená, že nejrychlejší penta-trik ve fotbale patří Robertu Levandovski. A co ostatní úspěchy? Spousta z nich. Bas Dost FC „Heerenveen“ navržen i když není nejrychlejší penta-trik, ale v každém případě je zarážející. 5: 0 - a "Excelsior" je poražen.

Dzhermeyn Defo z „Tottenham Hotspur“ - autor prvního penta-trik v novém tisíciletí, a současně třetí takový úspěch v celé historii Premier League. Bylo to v roce 2009, v zápase proti FC „Wigan“.

Dimitar Berbatov v roce 2010 proti „Blackburn“ vydala pěknou penta-trik, počínaje druhé minutě utkání a skončil sedmdesátých let. A tak se stal nejlepším střelcem sezony.

Miroslav Klose, hráč „Lazio“, v 39. minutě zápasu vstřelil „Bologna“ pět krásných gólů. Jedná se o první takové události v posledních 27 letech, a třetí penta-trick v historii Serie A.

Carlos Eduardo, hráč „Nice“, jehož tým „Guingamp“ 5 dobrých gólů - od 12 minut až po šedesáté čtvrtinu. A konečně, Luiz Adriano, hrát roli „Šachtar“ proti slabým a nenáročný Bate pětkrát zasáhl bránu soupeři Bělorusko.

Využije tří osobností

A nakonec si zaslouží být řečeno o úspěších tří hráčů, kteří jsou považováni za nejvíce populární a dobře známá. První z nich - to je Cristiano Ronaldo. Navrhl pět gólů proti FC „Espanyol“, a jeden z nich byl realizován ze značky pokutového kopu. Stojí za zmínku, že se jedná o druhý takový trik Ronaldo. Ve stejném roce, o něco dříve, on vydal penta-trick „Granada“. Ale „Espanol“ - těžší soupeř.

Dále přichází Ramadel Falcao, který vstřelil 5 gólů v síti, „Deportivo“ za 43 minut. V roce 2012 - v době, kdy je hráč představen ke zděšení celé fotbalové Evropy.

A samozřejmě, Leo Messi a jeho fenomenální pět gólů v bráně, „Bayer“ v Lize mistrů - nejprestižnější klubové turnaje. Fotbalista velmi elegantní „podepsal“ několikrát v brance. A bylo to vzrušující.

No, můžete odhadnout, co je před námi spousta úžasné penta-trik, protože fotbal - hru, která neustále překvapuje. Můžeme sledovat jen zápasy!

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.