Sport a FitnessBojová umění

Ben Askren: od olympijských her do smíšených bojových

Ben Askren - dvojnásobný mistr atletická asociace National, před olympijskými hrami v roce 2008, se podařilo etablovat jako talentovaný sportovec v zápase soutěžích. Medaile na olympijských hrách se nedostal, ale jeho přechodu v roce 2009, profesionální Mixed Martial Arts soutěží označil příchod jednoho z nejvíce na vysoké úrovni a elitních bojovníků ve sportu v posledních letech.

stručná informace

Jméno: Ben Askren.

Přezdívka: Funky.

Datum narození: 18. července 1984.

Hmotnostní kategorie: průměrná hmotnost.

bitvy

Ben Askren začal svou kariéru jako profesionální MMA bojovníka v roce 2009. Pak se plně opodstatněné humbuk vytvořený kolem něj, s jistotou vyhrál každou bitvu v jediném kole. Získat 3 vyhraje v roce 2009, úspěšně prošla druhou sezónu v divizi welterweight, kde dvakrát porazil Ryan Thomas a pak na Dan Hornbaklom a mistr Lyman Hood.

Tah a kreativní bojovník Ben Askren, a to navzdory skutečnosti, že se nejedná o úplný soubor dovedností v oblasti smíšených bojových umění, který je schopen se postavit proti oblíbeného Lyman Hood. On pak používal dusí kombinaci obojího, jak je tomu v případě Hornbaklom porazil Tiger Schulman. V tuto chvíli nikdo z příjmu jiu-jitsu není obcházet tuto techniku. Riddle, nechá Askrenu získat šampionát pás stále není vyřešen.

Vzhledem k tomu, že vyhraje CARS 4krát obhájila právo na opasku. Porazil Jay Hierona a potom Douglas Lima. V průběhu třetího bitvy jsem musel zastavit za pomoci lékaře, protože před očima nepřátel Bena Karla Amussen byl zcela uzavřen, a to byl základ pro vítězství. Ve čtvrtém souboji s Andrey Koreshkov Ben také vyhrál, ale v důsledku technického knockout.

Nový začátek

Poté, co není potřeba řada ohromující vítězství Ben Askren v každém povýšení. Jeho název mluví sám za sebe. To je důvod, proč byl spatřen v Singapuru na organizaci smíšených bojových umění ONE mistrovství, s nímž podepsal smlouvu na šest zápasů.

May 30, 2014 Askern debutoval pod novou značkou proti Bakhtiyar Abbasov, pro něž existovalo několik vítězství. V prvním kole porazil soupeř, úspěšné podání bolestivé sevření. Pak bojoval japonský mistr ve světle heavyweight Nobutatsu Suzuki a získal jen pro některé minuty a dvaceti čtyř vteřin, což mu umožnilo přidat do své sbírky další mistrovství pásu.

I když tento úspěch Ben Askerna konci, ale to neznamená, že na konci své neuvěřitelné možnosti. Těšíme se na ještě velkolepější a úspěšných bitev.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.