CestováníHotely

Hostel v Praze, Česká republika: hodnocení

Vzhledem k obtížné ekonomické situaci na Ukrajině a ruské turisty se stále šetří, zejména pokud jde o bydlení a dopravě. Rozhodli jsme se vám pomoci ušetřit peníze a předložit článek o různých možnostech volného nebo levné ubytování v Praze.

Okamžitě stojí za zmínku, že koleje jsou vhodné pro mladé lidi, což není příliš příjemná vůně a cizí zvuky, jako je chrápání sousedy v místnosti pro 8 nebo 16 lidí nezdálo týká. Obecně platí, že v místech, WC je na podlaze. Ačkoli kniha hostel v Praze a mohou být v centru města, zatímco za málo peněz ($ 5-10 za noc). Hlavní atrakcí města často nachází v docházkové vzdálenosti od zde proto na veřejnou dopravu nemusíte utrácet peníze.

Hostel Ananas

Hostel „ananas“ (Praha) se nachází v dolní části Václavského náměstí. Chůze na Staroměstské náměstí s orlojem trvá asi 5 minut. K dispozici je bezplatné připojení k internetu.

Soudě podle názorů, hosté využívají společné sociální zařízení, zatímco vysoušeč vlasů je k dispozici na recepci. Hosté v pokojích mají zdarma uzamykatelné skříňky. Většina pokojů má klimatizaci.

K vybavení patří společná kuchyň, úschovnu zavazadel a společnou místnost. Hosté mohou zdarma využívat trezor na recepci. Asi nejrůznější stánky s občerstvením. Kyvadlová doprava je k dispozici za příplatek.

Hostel Florenc

Dalším zajímavým další hostel (Praha). „Florence“ se nachází v blízkosti Národního muzea. Na tomto místě je možné ubytovat s domácími mazlíčky. V tomto případě se nabízí bezplatné připojení na internet, terasu a gril. Hodin denně.

Soudě podle názorů, zde hosté mohou zahrát šipky a stolní tenis. Kousek od domu je Staroměstské a Václavské náměstí.

chili Hostel

Vzhledem k tomu, ubytovny v Praze v centru města, je poskytnout Chili, která se nachází v půvabné historické pětipatrové budově vedle Vltavy. Pro hosty na společnou kuchyní, světlé místnosti, volný přístup k internetu a posezení. Kouření není dovoleno v hostelu.

Hosté mají k dispozici vlastní nebo společnou koupelnu. Zde se pracuje nepřetržitě recepce. Za příplatek, hosté jsou vybaveny uzamykatelnými skříňkami. Zde si hosté mohou setkávat se a relaxovat ve společenské místnosti.

Soudě podle názorů, řada restaurací, klubů a obchodů. Je vzdálen 10 minut chůze od Pražského hradu a Karlova mostu. Tramvajová zastávka se nachází 150 metrů od hotelu. Stanice metra je 300 metrů.

Hostel Rosemary

Budeme i nadále hledat hotely v Praze, které dnes mají zájem o mnoho názorů. Rosemary nabízí moderní ubytování. Nachází se v blízkosti slavné židovské synagogy, nedaleko vlakového nádraží. K dispozici je herna, stejně jako dostupnost péče o děti.

Funkční pokoje zde mají ústřední topení a dřevěné podlahy. Za součást pokoje jsou vybaveny společným sociálním zařízením. Všechno ostatní mají vlastní koupelnu, kromě toho, samostatná kuchyně s útulným jídelním koutem.

Zde, soudě podle názorů, tento hotel se může pochlubit dobře vybavenou společnou kuchyň, kde si můžete připravit své oblíbené jídlo. Internet funguje ve společných prostorách, včetně společná místnost s knihovnou a TV se satelitním příjmem. Zde po celý den k dispozici zdarma čaj a kávu.

Ubytovna má internetový koutek s tiskárnou a dvou počítačů, které můžete využívat zdarma. V noci, prádelna.

Hostel Advantage

Tento hostel v Praze se nachází v blízkosti Národního muzea. Pro hosty jsou připraveny pokoje s ložním prádlem. K dispozici je restaurace s velkou pivní zahrada, která slouží mezinárodní a českou kuchyni.

Soudě podle názorů, mohou hosté využít společenskou místnost s počítači, knihovnou a televizí. Kromě toho, hosté mají k dispozici bezplatné připojení k internetu. Hostel je součástí mezinárodní sítě Hostelling. To se nachází v blízkosti stanice metra. Vyšehrad se nachází 1 stanici metra.

Hostel Artharmony

Hostel v Praze Artharmony se nachází 10 minut od Václavského náměstí, v těsné blízkosti řeky Vltavy a stanice metra. Hosté mají k dispozici bezplatné připojení na internet.

Všechny pokoje v hostelu jsou zařízeny individuálně zdobené různých přírodních materiálů, včetně dřeva, kamene a bambusu, o čemž svědčí četné názory. To nabízí svým hostům po celý den recepce, stejně jako TV místnost.

Hostel Dakura

Tento hostel se nachází v Praze, má velmi výhodnou polohu na prohlídku města. Nachází se v blízkosti stanice metra a Václavského náměstí. Soudě podle názorů, hosté jsou poskytovány snídaně, kyvadlovou dopravu a úschovnu zavazadel. V ubytovně je situovaný v budově bývalých městských lázní, která byla postavena v roce 1922

K vybavení patří prostorné a světlé pokoje umístí dřevěná podlaha, Společná koupelna s toaletními potřebami a psacím stolem. „Služba“ je služba poskytována. Kromě toho,

Soudě podle názorů, mohou hosté relaxovat v kavárně, a není daleko jsou bary a restaurace, kde se podává klasická česká jídla a nápoje. V instituci má automat na občerstvení a nápoje. Kromě toho mohou hosté využít společnou kuchyň, plně vybavená.

V místní najdete turistické informace, co dělat a co vidět v Praze. Poskytované služby prádelny. Stojí za zmínku, že Pražský hrad je 1,4 km od hotelu a letiště může být dosaženo do 20 minut jízdy autem.

Hostel U Bubeníčků

U Bubeníčků - tento hostel v Praze s volným přístupem na internet a restauraci, která nabízí českou kuchyni. Je umístěn v historické budově města, 3 minuty od nábřeží Vltavy a Národního divadla. Tento hostel je spojena s výborným dopravním spojením do ostatních částí města.

Soudě podle názorů, nabízí Ubytovna poskytuje více lůžkových pokojích, které jsou zařízeny v různých barevných provedeních, s uzamykatelnými skříňkami, dřevěnou podlahu, vedle se společným sociálním zařízením. Zde není výtah a můžete jít pouze do pokojů v patře.

Soudě podle názorů, hostel ráno pochutnat na kontinentální snídani, která zajišťuje džemy, chléb, sýr, šunka, máslo, stejně jako čaj a kávu. Pro hosty v restauraci se podává široký výběr regionálních pokrmů. Na požádání obědové balíčky.

Katedrála St .. Cyrila a Metoděje Tančící dům a vzdálenost 300 metrů. Hosté mají k dispozici zdarma úschovnu kol navíc zdarma schematickou mapu Prahy. Procházka k nejbližší zastávce tramvaje trvá asi 2 minuty a asi 5 minut chůze od stanice metra.

Plus Prague (hostel Česká republika, Praha)

Tento hostel se nachází v rezidenční klidné oblasti, v blízkosti vlakového nádraží a stanice metra stanice „Nádraží Holešovice“. To nabízí svým hostům pokoje s vlastním sociálním zařízením, sauna, krytý bazén a internet zdarma. Z tramvajové zastávky Ortenovo náměstí přímý přístup do Starého Města.

Může být dosaženo do 10 minut tramvají od výstaviště „Výstaviště“, stejně jako na stadionech „Tesla Arena“ a „Incheba Arena“, zatímco na Malou Stranu a Karlův most - za pouhých 20 minut. Hosté se mohou zotavit v relaxační prostor s bezplatnými internetovými terminály a TV s velkou obrazovkou TV po náročném dni, kromě toho, v sauně nebo v krytém bazénu, který je otevřený po celý rok.

Rodinný podává snídaně na „bufet“, navíc se podávají pokrmy mezinárodní i české kuchyně. Soudě podle názorů, nabízí hostům je k dispozici parkoviště. Vždy se můžete jít do recepčních o pomoc. Mimochodem, jsou zaměstnanci hovoří několika jazyky.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.