Sport a FitnessFotbal

Maxim Grigorjev: život a kariéra mladých hráčů, „Lokomotiva“

Maxim Grigorjev se narodil v roce 1990, 6. července, Lipetsk. On je ruský fotbalista a dnes hájí čest „lokomotivy“.

Club kariéra: začátek

Maxim Grigorjev je absolventem Lipetsk fotbalu. Předtím, než se přestěhoval do Moskvy, on byl zapojený do sportu Sportovní škola „Metallurg“. Profesionální kariéru začal v „Spartacus.“ Debutoval v roce 2008, na 27. listopadu. A poté byl propuštěn do základní sestavy, ale střídání v 78. minutě. „Spartacus“ hrál proti Záhřebu „Dinamo“. Byl to důležitý zápas, to se konalo v Poháru UEFA. Zápas skončil s výsledkem 1: 0 ve prospěch Moskvané. V roce 2009, Maxim Grigorjev hrál svůj první zápas na mistrovství Ruska. Byl opět propuštěn na náhradu - pouhých 67 minut. A „Spartacus“ v průběhu dne bojoval s „Kuban“. Tým je silný, takže Muscovites ustoupila s minimálním skóre 1: 0.

Po 2010s

V roce 2011/12. fotbalista koupil Novočerkasku „MITOS“. Nicméně, hráč okamžitě půjčil. Na začátku dubna, řekl: „Rostov“ - právě proti „lokomotivy“. Debut fotbalu se konal ve stejném utkání. Vrátil střídání v 75. minutě, nahrazovat Timofey Kalachev. A po 8 minutách vydal svůj první gól v Premier League. Tedy uvedl svůj nový tým k remíze 1: 1. A v roce 2012, dne 16. ledna podepsal smlouvu s „lokomotiva“, který zahrnoval první gól vydala v zápase proti „Terek“. Nicméně, v roce 2014, v létě, byl poslán k pronájmu - zpátky, „Rostov“, až do konce sezony 2014/15.

Příběh dozayavki

Maxim Grigorjev - fotbalista, který již dotkl skandály. V předvečer hry, která měla uskutečnit ve třetím kole mistrovství Ruska (2011/12) mezi „růstu“ a „Lokmotiva“ dozayavit to, a dokonce i tehdy, když je okno zavřené přenos. Nejen Maximus, ale jeho bývalý partner v Moskvě „Spartak“ jmenoval Dmitrij Malaki. Jedná se o porušení odstavce 12.10.2 článku 12. Tam je jasně stanovenou lhůtu pro aplikace účastníků. Grigorjev se v pozápasové rozhovoru řekl, že byl povolán, a létal v vyšel na pole a zaznamenal.

Samozřejmě, že Olga Smorodskaya (předseda „lokomotiva“) byl nejvíce pobouřeni touto situací. Chtěla podat stížnost u ruského fotbalového svazu a Premier League. Pokud jde o všechno, co se děje Igor Meschanchuk, který je sportovní ředitel Premier, řekl Grigorjev Maxim Sergejevič dočasně registrovány jako hráč, „Rostov“.

Pak, v roce 2011, 21. dubna, dům RFU zabývá řešení sporů, dal „Lokomotivy“ selhání. To je Olga smorodskaya stížnost nebyla splněna. A protože porušování „růstu“ chyběly. Dozayavki Grigorieva ve sportovní arbitrážní soud v roce 2012, 11. květen považuje za právně přípustné. A rozhodnutí sněmovny, řešení sporů, resp. Obžalovaní hráč pas byl představen, a tam prostě bylo jasné, že hráči jsou registrovány na dobu, v dostatečném časovém předstihu před zavřené okno přenosu. Nechť online Premier League a to bylo napsáno, že Maxim zaznamenal prvního dubna, ve skutečnosti se to stalo 10. března.

další skutečnosti

V národním týmu Grigorjev debutoval v roce 2012, na 14. listopadu. Pak Rusko sehrálo přátelský zápas proti týmu USA, který skončil remízou s výsledkem 2: 2. Maxim hrála téměř celou hru, přichází jako náhrada pro Polina v 11. minutě. Ještě o něco později byl propuštěn v zápase proti Švédsku (ve 2. pololetí).

Úspěchy ve fotbale do trochu více. S „Spartakus“, získal druhé místo v mistrovství Ruska (v roce 2009), a se „lokomotiva“ - třetí v 2013/14. No, můžeme s jistotou říci, že to není poslední mladého hráče trofej. Hráč s dobrým potenciálem, s poměrně jistý vedením míče, takže můžeme s jistotou předpokládat, že je stále odhalí svého plného potenciálu.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.