Novinky a společnostCelebrity

Slavný ruský závodník Alexander Sukhorukov

Ruska Alexander Sukhorukov názvem sportovec známý pro své vítězství ve veslování, hájící čest Ruska v mezinárodních soutěžích. O tom, jak přijít budoucího šampiona ve „velkých“ sportech, o jeho úspěchů a hodně krytí v tomto článku.

Budoucí mistr Dětství

Ruský plavec Suhorukov Aleksandr Leonidovič se narodil 22.02.1988 ve městě Ukhta, Komi republika. Jeho první vzhled v bazénu Alexander vázána matky s. Svetlana Vasilevna Suhorukova, zkušený instruktor plavání, trénoval děti v centru „Mládež“ bazénu. Když Sasha ještě nebyl rok starý, když ho vzal do bazénu a rozloží na malé lázně. Tam se naučil plavat. talent plavec byl patrný již od útlého věku. Alexander Sukhorukov plaval vzdálenost mnohem rychleji než jejich vrstevníci.

První úspěchy v plavání

Rozhodnutí přesunout se z běžného výchovného ústavu, kde studoval v Ukhta sportovní škole Alexander Sukhorukov vzal sám. Stalo se tak v sedmé třídě. Chlapec se doslova v deliriu touha stát se mistrem, trávit čas v bazénu hodně. Od dětství fyzicky velmi silný, Alexander byl nastaven vyhrát. Poté, co v rukou pozoruhodnou trenéra Sergei Fedorov Petrovič a zejména díky němu, že budoucí mistr začal vyhrát první cenu.

Krok za krokem k jeho snu Alexander Sukhorukov. Plavec od věku 11 let, opakovaně stal vítězů soutěží a šampionátů Republiky Komi chlapců ve své věkové kategorii. On byl zvláště dobře plavat krátké vzdálenosti díky dobré sprint spurtu.

Již v roce 2002, Alexander Sukhorukov získal titul kandidáta Mistr sportu Ruska.

Představení pro národní tým

Alexander Sukhorukov - plavec vyniká mezi svými vrstevníky sportovců. Jeho úspěch neprošel bez povšimnutí. V roce 2004, Alexander byl pozván do národního týmu ruského týmu. První soutěž v ruském týmu, kterého se zúčastnili sportovci, stal se mistrovství Evropy v plavání ve španělském Palma de Mallorca v roce 2006.

Od té doby, a začnou vážné sportovní vítězství. Alexander Sukhorukov, koupání, u nichž se vyvinula z lekce pro duši v této profesi, tvrdě pracoval, aby dosáhli svých cílů.

Ve svém projevu v ruském týmu Alexander přinesl jeho týmu očekávané skvělé výsledky z ní. Například na mistrovství světa v Dubaji jako součást ruského týmu Aleksandr Suhorukov ukázal skvělý čas na relé 4 o 200 metrů volný způsob a také vytvořil nový světový rekord - 6 minut 49,04 sekund.

Vítězství v profesionálním sportu

Prasátko mnoho slavných vítězství nesplacené ruského plavce. Alexander získal stříbrnou medaili na olympijské hry 2008 v Pekingu v rámci štafety: D. Izotov, N. Lobintsov A. Sukhorukov, E. laguny. Sukhorukov světový rekord v relé 4 o 100 metrů v Manchesteru.

Alexander se stal vicemistrem z mistrovství Evropy 2008 v plavání relé 4 x 200 m volný způsob. Double zlato pro zemi (v mužském relé ve vzdálenosti 4 x 100 ma 4 x 200 m volný způsob) v ruském týmu Sukhorukov vyhrál v Maďarsku, který se konal v srpnu 2010, mistrovství Evropy.

Mezi sportovní výkon sportovce - vítězství ve Světovém poháru v roce 2010 v Dubaji (Spojené arabské emiráty) a na stejném místě. - Titul mistra světa v relé 4 o 200 m Alexander Sukhorukov - plavec, jehož fotografie po objevil tento úspěch na stránkách mnoha médiích, - jsem se stal chloubou ruského týmu v tomto šampionátu.

V roce 2011 se stává Sukhorukov stříbrnou medaili na mistrovství Evropy, které se konalo v polském Štětíně.

Podobný turnaj v Berlíně 2014 FINA se stal ruský tým další vítězný soutěž. Naše družstvo mužů, které udělal Grechin A., A. Sukhorukov, VN Lobintsov a Morozov, získal stříbrnou cenu v královské relé 4 x 200 m, před italský tým o 0,11 sekundy. a dávání přednosti v jízdě na francouzské plavců. Alexander Sukhorukov ukázal svůj nejlepší výsledek ve fázi reléové plavat.

Sukhorukov je pětinásobní mistři Ruska, stejně jako několikanásobný mistr Ruské federace a Evropy.

Každodenní práce sportovce

Silný výkon ve sportu, jsou Alexander Sukhorukov prostřednictvím posílené tréninku. Plavec žije v Petrohradě. Vlaky v centru olympijské přípravy pod vedením Sergeje Yurevich Tarasova. S trenérem Alexander, stejně jako s kolegy v týmu, máme dobré přátelské vztahy. Především proto, že z toho Sukhorukov a dosahuje vynikajících výsledků.

Sportovec tráví hodně času ve výcvikovém táboře, často cestuje do zahraničí. V rodném Uchty je vzácné - za rok jen asi měsíc. Před kritické události v denním plavec plavání navíc objevují každodenní hodin tréninku v posilovně a pod širým nebem (často v písku), běh a další.

Lov a. Domnívá se, že ekonomika může být užitečné v budoucnu (na konci své sportovní kariéry) profesionální potápěčské sportovce paralelně studoval na Ukhta Státní technické univerzity, takže ..

Vládní ocenění a tituly

Alexander Sukhorukov je čestným mistr sportu Ruska. Tento odznak on osobně předal v roce 2011 vedoucí Komi republika Vladimir Gaiser. Světový rekord více než jednou držel na předních místech v žebříčku nejlepších národních sportovců.

V roce 2009 se plavec získal medaili řádu „pro služby zařazené do stupně Vlast» II. Vzhledem k tomu, stát byl poznamenán jeho přínos k rozvoji tělesné kultury, sportu a atletické úspěch v XXIX olympijských hrách v Pekingu.

A. Sukhorukov - majitel medaile „Za vojenské zásluhy“.

Slušné skóre talentovaný sportovec úspěch je velký impuls v boji za novou medailí za ním.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.