Sport a FitnessExtrémní sporty

Grand Prix Mexika. Návrat závodu v kalendáři, „Formule 1“

Dobrou zprávou pro všechny latinskoamerické fanoušky „Formule 1“, byl návrat fáze do Mexika po dlouhé přestávce. V roce 2015 se závod v této zemi opět vrátil do kalendáře. Toto rozhodnutí bylo zaděláno na dlouhou dobu, protože tady je dobrá stopa. Ale hrál důležitou roli debut v královské závodu mexické Sergio Perez zpět v roce 2011. V souvislosti s tím se zvýšil zájem v závodě v této zemi. Grand Prix Mexika nezklamal buď diváků nebo samotných závodníků.

Historie Grand Prix

Autodrom v Mexiku byl postaven již v roce 1959, ale první Grand Prix se konal až po třech letech. Závod v roce končícím v tragédii: Mexické Ricardo Rodriguez havaroval při nehodě. Prezident se rozhodl zavolat na jméno zesnulého pilota okruhu. Jeho bratr také závodil. V roce 1970, Pedro Rodriguez skončil šestý na této trati. Ale o rok později i on byl zabit během závodu v Německu. Trať byla opět přejmenována na počest obou již mrtvých bratrů.

Od roku 1971 do roku 1986, „Formule 1“ Velká cena Mexika neprováděl. V roce 1987 zvítězil Naydzhel Mensell, dokázal znovu zopakovat svůj úspěch v roce 1992. Dvakrát zde vyhrál Alain Prost. V roce 1992 se konal poslední závod Grand Prix Mexika před dlouhou přestávku.

Velkou roli při návratu „Formule 1“ v této zemi hrála miliardář Carlos Slim. Že mu dluží hodně jeho kariéry Sergio Perez a Esteban Gutierrez.

Vlastnosti závod

To bylo předpovídal, že asi 180 tisíc lidí, kteří navštíví závodní trať v závodní víkend. To není překvapivé, protože mezi obyvateli země, je velmi populární „Formula“. Grand Prix Mexika skutečně shromáždili obrovské publikum, mnozí přišli vidět jeho krajan Sergio Perez. Racer sám řekl, že návrat k „Formule 1“ ve své vlasti, je známkou toho, že země dosáhla něčeho. Viděl, jak se událost jako příležitost ukázat světu, že se jedná o stav, a to, co je v jejích silách.

Charakteristickým rysem trati je to, že je nová. Autodrom je ve vysoké nadmořské výšce. Důležitým faktorem je počasí. Podnebí je horké v Mexiku. Vysoké teploty jsou očekávány v závodního víkendu, takže důležitá otázka byla míra opotřebení pneumatik.

"Formule 1" Velká cena Mexico (2015)

V roce 2015, dlouho očekávaný stupeň „vzorce 1“, v Mexiku. Hlavními favority zde přišel Lewise Hamiltona a Nico Rosberg z „Mercedes“ týmu, Sebastian Vettel z „Ferrari“. Velkou touha dělat dobře byl Sergio Pérez, pro něž je závod doma byla velmi důležitá. Kvalifikační Grand Prix Mexika potvrdil, že hlavní uchazeči o vítězství jsou jen piloti „Mercedes“. Rosberg vyhrál pole position, Hamilton ukázal podruhé, a třetí byl Vettel. Jeho týmový kolega Kimi Raikkonen neprošel ve třetím segmentu. Ale Peres kvalifikace pro Grand Prix Mexika vyvinula poměrně úspěšně: udělal to do posledního segmentu. To mu umožnilo počítat se dostat do zóny bodů v závodě.

Grand Prix Mexika byl velmi úspěšný pro „Mercedes“, piloti skončili ve vedoucích pozicích. První vidět šachovnicovou vlajku Nico Rosberg, následuje Lewis Hamilton přišel. Ale tým překvapil opotřebení pneumatik, který byl větší, než se dříve odhadovalo. Tam byl dokonce konala ještě jednu zastávku v boxech. To způsobilo, že nespokojenost v Hamilton, který věřil, že ještě jednu zastávku v boxech byl nepovinný. Dobrý závod strávil finský pilot Valtteri Bottas. Díky příslušnému strategii závodník byla schopna reagovat na třetím místě.

Více než spokojen s publikem, „Formule 1“? Grand Prix Mexika byla skutečná selhání pro „Ferrari“ pilotů. Oba jezdci opustila jeviště. Vettel utrpěl defekt na prvním místě, a pak zcela odmítli brzdy, narazil do sekačky, a to bez zdravotnických zařízení. Tyto vzrušující závody a získává popularitu po celém světě, „Formule 1“. Grand Prix Mexika může určitě vzít úvěr pro tým Red Bull. Jezdci byli schopni přijmout 4. a 5. místa. Peres na domácí trati mohl dokončit pouze osminu.

„Formule 1“ Velká cena Mexika. dojmy jezdci

Piloti byli ohromeni atmosférou, ale zapůsobil na fanoušky, kteří jsou nadšení pro motoristické závody, a porozumět jim. V průběhu celého víkendu, piloti obdrželi velkou podporu fanoušků. Vítězem závodu Nico Rosberg řekl, že je to nejlepší podium v kariéře pro něj. Dokonce se cítil jako rocková hvězda, když obrovský dav křičí jeho jméno. Lewis Hamilton uvedl, že k velkému nadšení fanoušků je „Formule 1“. Grand Prix Mexika vyvinula docela dobře pro něj, i když zdůraznil, že nemůžeme vrátit zpět pro další auto.

Daniel Ricardo řekl, že průvod byl výborný pilot, fanoušci vřele přivítali všichni. Byl velmi rádi, aby přišli k místu, kde „Formule 1“ stává skutečným pořad. Navzdory tomu, že Serhio Peresa závod nebyl nejlepší způsob, jak řekl, to byl neuvěřitelný týden pro něj, zde získal spoustu nezapomenutelných dojmů.

Závod v Mexiku bylo velmi zajímavé, atmosféra byla úžasná. Piloti byli schopni vytvořit skutečnou show a publikum poděkoval jim za jejich podporu a vřelé přivítání. Každý jezdec byl schopen cítit jako opravdový Mexičan.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.