Sport a FitnessExtrémní sporty

Daniil Kvjat: národnost. Životopis Daniil Kvjat

V roce 2014 ve formuli 1 poprvé jsem Daniil Kvjat jehož národnost - rusky. Bývaly doby, kdy by nikdo nevěřil, že by se stal pilotem cena. V současné době, Daniel je považována za nejlepší nováček v motorsportu a ve složení svých týmů mistrů vzal Red Bull Racing. Nemám rád něco, a volné pracovní místo bojového pilota pro nadcházející 2015.

Daniil Kvjat - biografie, rodiče a osobní život

Budoucí závodník se narodil v Bashkiria v roce 1994, ve městě Ufa, dne 26. dubna. Tam prošel téměř všechny své dětství slavný závodník. Jeho otec, Vyacheslav je podnikatel, bývalý náměstek Kurultai republiky Baškortostán, a jméno matky - Zulfiya.

Ve škole, chlapec byl rád tenis a občas se stal vítězem školních turnajů.

Rodina se přestěhovala do Moskvy. Zde se poprvé dostal do motokárové centrum - spolu s jeho otcem. Jak víme z rozhovorů s Danielem Kvyat tvrdí, že všechny ostatní vášně v tomto okamžiku ztratila svůj význam - za volantem karty, když se zamiloval do rychlosti. V té chvíli chlapec bylo 9 let, a od té doby se stala nejen hostem okruhu a jeho pravidelným návštěvníkem, a nakonec to byl on, kdo překonal rekord hřiště.

Brzy, chlapec tady našel svůj první trenér. Byli Paul a Andrei Pavel Baramykov. Pod jejich vedením Daniela poprvé dostal za volant této karty. Na začátku svého prvního závodu v kariéře sportovce šel do vánočního Soči Karting poháru ( „Mini“) a okamžitě se stal jejím vítězem. Ve stejném roce 2005 Kvyat se stal členem ruského šampionátu v motokárách ( „Rocket“) - zde získal 12. místo v žebříčku. 2006 období, výsledek - 13. místo v šampionátu v Moskvě, v kategorii „řízené střely“.

Potom se 12-letý chlapec vstoupil příkaz Franco Pellegrini a začalo se účastnit v italském šampionátu Karting MiniKart. Účast na mistrovství Itálie vedla k potřebě pravidelné lety sportovci z Ruska do Itálie. Na konci, a to díky podpoře ze strany mateřské chlapec přestěhoval do Říma.

Itálie

V Římě Daniil Kvjat, národnosti, který jen pomohl, začal jsem chodit do školy a pokračoval výkonu motokárách. Pobyt v Itálii, na rozdíl od Ruska, to dávalo příležitost mladíkovi po celou dobu, neustále zlepšovat své schopnosti a získat potřebné dovednosti. Mladí sportovci pomohl stávající systém země školení jezdců. V Evropě, začínající piloty je dána možnost zvolit si své vlastní trenéry a pak na závodní dráze k upevnění získaných znalostí. V Rusku, naopak: Bohužel, piloti jsou téměř vždy ponechány samy sobě.

2007 ve Daniil Kvjat kariéra začala přípravou na sezónu 2008. V roce 2008, sportovec začala pracovat v týmu Dino Kezy, ale v předvečer mistrovství Evropy se rozhodl jít do jiného týmu - Angelo Morsicani. Jak uznal piloty, účast na mistrovství Evropy, kde byl schopen vyhrát třetí místo, byl zlom v jeho kariéře.

V tomto okamžiku se nováček jezdec Oznámení „Lukoil Racing“ vedení týmu. V důsledku toho, že byl zařazen do mezinárodního programu LUKOIL Řidiči Programu podpory.

2009 pro Daniil Kvjat stal rušný a nasycené vítězství. Podařilo se stal vítězem Winter Cup (KF3), aby druhé místo v mezinárodní série WSK (KF3), mluví pro tým Morsicani Racing, a vrátit se do třetího stupně na ME (KF3). Kromě toho všechno, on byl schopný přijít první cílovou čáru v závodě a Industrie Trophy Margutti Trophy.

Red Bull: team mládeže

V létě 2009, biografie Daniila Kvyata doplňován událost orientačního bodu.

Jevgenij Malinovského, vedoucí „Lukoil Racing,“ řekl o úspěšných začátečníky Helmut Marko, Red Bull spolumajitel projektu a zároveň hlavní lovce talentů současného motorsportu. Po několika úspěšných startů v mistrovství Asie-Pacifik Helmut Marko upozornil na Rusy, a on přijal pozvání ke vstupu do programu podpory mladých pilotů Red Bullu.

Formula BMW

Počínaje srpnem, než byla smlouva podepsána, Kvyat Daniil jehož národnost - ruský, prošel i psychologické a fyzické testy.

Na základě získaných výsledků, když vstoupil do závodního programu Red Bull Junior Team a začal v roce 2010 působit ve Formuli BMW v Eurointernational týmu. Tady v 8 závodech Kvyat byl schopný získat dvě vítězství a vyhrál 5 umístění na stupních vítězů.

Co to znamená, aby se stal součástí Red Bull Junior Team? Již nemusí bát zdrojů financování, takže vše, svůj volný čas můžete věnovat jen závody. Zároveň pro manažerských služeb a peněžních společností muset vážně platit: řidiči poslouchat rakouskou firmu zcela sami v držení Helmut Marko, ztratí právo vybrat si kariéru. Je nemožné vysvětlit hit tým jen štěstí, ale životopis Daniila Kvyata má takové případy - jediná tady nebude trvat jen ti, kteří si to zaslouží. V tomto případě odchýlit se od programu jednodušší než dostat se do ní - jejich dovednosti pak muset potvrdit každou novou sezónu.

Projevy u vzorce Renault 2.0

Daniil Kvjat, jehož národnost je irelevantní v juniorské sérii, nikdy nedal důvod pro Mark začít pochybovat sami. V roce 2011 se mu podařilo vyhrát titul vicemistra z Northern European Cup Formule Renault 2.0, přičemž bronzovou medaili na mistrovství Evropy.

V následujícím období se Kvyat série Formule Renault 2.0 získal druhé místo v prvním týmu svého domu otravné chyby. Nicméně, jeho pokrok byl viděn, a byl povýšen - byl převezen do zintenzívnit v GP3. Kvyat Daniil, ruská národnost, byl viděn Ruské Federace automobilového sportu a pojmenované řidiči roku v Rusku.

Úspěšný debut v GP3 Champion 2013

V roce 2013 GP3 Championship Kvyat katastrofálně smůlu: auto nechce jít, pak rychle vyčerpal pneumatiky. Ale to všechno byla jen záminka projevovat promyšlený přístup k sportovce.

Společně s odborníky z týmu MW Arden, byl schopen pochopit důvod selhání a pneumatika zničil vůz zastavil na několik kol. Výsledkem je, že koncové body na Daniil Kvjat (státní pilotů v závodě byla velmi odlišná) začal vyhrávat závody. Hlavní věc - získal titul v Abu Dhabi, sebral vítězství argentinského Facundo Regalia.

Stávkující vstupu do Toro Rosso

Dalším krokem v kariéře Rusů bylo pozvání na „Queen of závodu.“ Tam se náhle uvolnilo místo práce: od šampionátu a Red Bull opustil Mark Webber, kde byl nahrazen Daniel Ricciardo. Tak, v Toro Rosso, dceřiné společnosti Red Bull, volné pracovní místo. Trvalo to naprosto projevilo v obtížném období GP3 obyvatel. Stal se prvním jezdcem, který se stěhoval z GP3 pro boj závodník místo „Královské závody“.

Zdůvodnění výběru managementu Red Bull Daniil Kvjat ukázalo v praxi. Na začátku sezóny 2014 se mu podařilo dokončit devátý, před zkušenějším týmovým kolegou v týmu Jean-Eric. Daniel další závodní úspěchy ukázaly světu, že ve Formuli 1 přišel na profesionální a talentovaný pilot.

V březnu, Daniil Kvjat národní tým fanoušci který roste každým dnem, uznávaný jako nejlepší ovladač v Rusku v roce 2013.

A konečně, Formule 1

Tradičně oddělení Red Bull získat zkušenosti v dorostu ve formuli 1 jako minimální pár sezón. Ale najednou, v říjnu bylo oznámeno, že Sebastian Vettel opouští Racing Red Bull. Na volné místo okamžitě vzal Daniil Kvjat.

Stal se pilotem formule 1 za 20 let - jedinečný případ, většina jít do toho po celá léta. Pomohl jeho posedlost závod, hodiny strávené společně s inženýry na řešení problémů, ochota trávit veškerý svůj volný čas na trénink.

Je to bezpečné říci, že Daniil Kvjat stále ukazovat sebe a využít příležitost - pravděpodobně bude aktualizovat několik záznamů.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.