Sport a FitnessFotbal

Katalánsko Cup - jeden z nejoblíbenějších španělských mistrovství

Není žádným tajemstvím, že nejpopulárnějším sportem mezi světové populace je fotbal. Tato návyková hra získala srdce milionů diváků. Provozuje hranice: bez ohledu na pohlaví, rasu a věk, fotbal spojuje celý kontinent.

Obrovské množství různých šampionátech, věnovaný tomuto sportu se koná každoročně v různých částech naší planety. Každá z těchto akcí - je vítanou událostí pro fanoušky. Jako děti se těší na Nový rok, takže fotbaloví fanoušci čekají na mistrovství Katalánska, Světového poháru, Ligy mistrů nebo Poháru UEFA. Probíhající mezinárodních soutěží tohoto druhu jsou shromažďovány publikum desetkrát víc než jakýkoli jiný sport.

Fotbal ve Španělsku

Je pozoruhodné, že pouze několik zemí, které jsou zvláště zamilovaný do fotbalu lze nalézt v Evropě. Tento sport je součástí jejich kultury. U těchto zemí se týká Španělska. Na území monarchie státu zastával různé turnaje, kde jsou účastníci nejen družstvo mužů, ale i krásných žen týmů.

Katalánsko Cup - to je jeden z nejpopulárnějších fotbalových šampionátů, který se koná mezi znějících provincie klubů Španělské království. V těchto soutěžích zahrnujících týmy, které patří do první, druhé nebo třetí divize. Stojí za zmínku, že tento pohár se hraje přes čtyřiadvacet let. Začátek tohoto mistrovství byl zahájen v roce 1984. Avšak teprve po pěti letech Cup Catalunya byl oficiálně uznán. Od roku 1989 se každý rok, většinou v létě, federace španělského fotbalu tento výrazný region pořádá šampionát. V roce 2005, pravidla turnaje byly zásadních úprav - a nyní osm let soutěžit o titul nejlepšího fotbalového týmu žen a týmy jsou ženy.

Historie španělského šampionátu

Je pozoruhodné, že od prvních letech dvacátého století v Katalánsku každoročně konají různé fotbalové mistrovství. Prvním z nich bylo pohár Masaya. To začalo vydávat pouze třikrát, a to od 1900 století. Pak v roce 1903 byl nahrazen Barcelona poháru. Tento šampionát potěšilo své fanoušky pouze jednou, takže šampionát opěrku Katalánska. Držel až do roku 1940, se začátkem vojenských akcí v Evropě turnaji přestala existovat. V té době byla země pod vlivem druhé světové války, ačkoli zvláštní roli v tom nevzal.

Katalánsko poháru a jeho

Po dlouhou dobu fotbalových tradic v nádherné Španělské království pokračovalo nezávislé region. Vášeň fanoušků tohoto sportu našla místo a čas pro jeho propuštění mimo - přispěl k tomu vznikl Cup Katalánsko.

Shromáždí pod „křídla“ ze čtyř provincií této oblasti Španělska, kromě fantastické krajiny a architektonické krásy, je světově proslulé fotbalové týmy. Jeden z nejjasnějších hvězd sportovního „horizontem“ je bezpochyby „Barcelona“. Tento fotbalový klub shromáždí ve struktuře jedny z nejlepších hráčů všech dob. V historii této „Barcelona“ vyhrál turnaj ve fotbale v Katalánština Cup sedmkrát. Až do nedávné doby, tým pracoval šestkrát za sebou ztrácet půdu pod nohama, aby svého hlavního španělského rivala „Hispaniola.“ To se setkal s tímto týmem, „Barca“ v loterii loňská trofej. Boje vytváří napětí. Losování v konečném výsledku se ředí sérií sankcí. A jen díky brankáři dovednosti a přesností svých útočníků, fotbalový klub „Barcelona“ získala pohár Katalánska v roce 2013, chytnout sedmé vítězství „nohy“ kandidáta.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.