Sport a FitnessBojová umění

Kazachstán boxer Daniyar amatérský Yeleusinov

V průběhu historie posledních čtyř letních olympijských hrách nikdy v boxu v kategorii do 69 kg, není kompletní, aniž by strany Kazachstánu na prvním stupni vítězů. V roce 2016 obušek vzal Daniyar Eleusinov, 25-letý sportovec.

Farnost v boxu

Jednou z hlavních hvězd boxerské posledních letech v Kazachstánu je Yeleusinov Daniyar. Biografie atleta vznikne v obci Berozino Západokazašská oblast, kde se 13.března 1991, kdy se narodil. Daniyar se začal zajímat o sportu ve věku 9 let a poprvé vyškolený čestný trenér svého otce, Marata, který měl dříve trénoval a staršího bratra sportovce. Za posledních 16 let, Diniyar jeho rodina přestěhovala do Astany, kde mladý talentovaný boxer měl dobré vyhlídky.

Světová a kontinentální úspěch

Jeho první juniorské turnaje Yeleusinov Daniyar získal ještě před přesunem, podílejí se na Cadet her. A v roce 2008 mistrovství světa mládeže v Mexiku kazašského boxer byl schopen se dostat do finále, ao rok později vyhrál „zlato“ v soutěži, takže brzy se stal pozván do hlavního národního týmu Kazachstánu.

Debut v turnaji dospělých klesla na Daniyar roku 2010, kdy 19-letý s jistotou zaveval mistrovství Kazachstánu. Ten stejný rok, boxer byl poslán na Asijských hrách v Guangzhou, kde Yeleusinov také přinesla zlatou medaili. O dva roky později, závodník kvalifikoval na olympijské hry v Londýně a podařilo se mu dostat do čtvrtfinále, kde prohrál s italským Vincenzo Mangiacapre. Selhání při olympiádě Yeleusinov Daniyar zcela opraveny v dalším mistrovství světa. V rámci mistrovství světa se konalo v Kazachstánu, se s jistotou dosáhl finále, kde porazil kubánské Arisnuada Despagne poté, co vyhrál zlato.

Vítězství v Riu a plánuje stát se profesionálem

Sportovec usilovat o vítězství a jeho úspěch ho nechá podruhé ve své kariéře jít na olympijských hrách. A v roce 2016, v rámci olympijských her v Brazílii, Rio de Janeiro, Daniyar neměl sobě rovní co do hmotnosti kategorii do 69 kg. Kazachstán sportovec s jistotou předána na turnajové sítě, vítězství ve finále v uzbecké Shahram Giyasova.

Část získaných prostředků pro toto vítězství Daniyar poslal na charitu, a začal uvažovat o možném zvýšení železnici. V důsledku toho dnes Yeleusinov vážně zvažuje možnost účastnit se odborných promotérů boxerské zajímá, co ve Spojených státech. Proto můžeme brzy očekávat první bitvy Kazachstánu sportovce a na velkém kruhu.

osobní život

V roce 2015 Yeleusinov Daniyar učinil důležité rozhodnutí ve svém životě, tmelení pouta manželského svazku se svou přítelkyní, brzy mu porodila syna. Ve svém volném čase tréninku kazašský závodník rád hraje stolní tenis, kulečník či fotbálek, nezapomeňte trávit čas v kruhu své rodiny.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.