Sport a FitnessBojová umění

Misha Aloyan: životopis boxer

Misha Aloyan - boxer, zasloužilý mistr sportu v Ruské federaci. Třikrát mistr Ruska, je mistr Evropy. Také Aloyan - dvojnásobný mistr světa, vítěz olympijských her.

Dětství a první kroky v boxu

Misha Aloyan narodil třiadvacátého srpna 1988 v obci Bambakshat Hoktemberyan regionu Arménie. V roce 1997 se s rodiči přestěhoval do města Novokuzněck. Tam začal boxovat. trénoval jsem Misha Nicholas Salikhov. Po nějaké době se přestěhoval do Novosibirsku.

Je třeba poznamenat, že box Misha začalo, tak říkajíc, náhodou. Stalo se, že v Novokuzněck, šel do školy №54, nachází se v oblasti „Kuibyshev“. Jedná se o soukromý sektor města, které je považováno za společensky složité. Misha často musel bojovat s ostatními chlapci na ulici. Mimochodem, tam byl spatřen a trenér Nikolaj Salikhov a pozval jako v kapitole o boxu.

Misha Aloyan byl schopný člověk. Jeho první soutěž se konala v roce 1998. Bylo to novoroční turnaj v Osinniki. V té době byl zapojený do boxu po dobu několika měsíců, ale byl schopen vyhrát tento turnaj ve své váhové kategorii.

Budoucí závodník nikdy vynechal trénink a dosáhla dobrých výsledků v ringu v krátkém čase. On také úspěšně studoval, ztrojnásobuje nebyl ve škole. To nemohlo selhat potěšit rodiče, kteří nemají rušit své vášni, i když často se vrátil domů s modřinami. Misha sám vždycky říkal, že miluje se učit. Po střední škole, absolvoval vyšší odbornou školu a získal advokacii.

V roce 2004, Misha Aloyan byl už zapojený do skupiny mladých lidí pod vedením zkušeného trenéra Yuri Chuvashova. Tento rádce odborně vyškolený talentovaný kluk. V krátké době trenér a boxer schopni dosáhnout velmi dobrých výsledků. Již v prosinci 2005, Aloyan stal majitelem Poháru Ruska mezi mládeží. Během závěrečné bitvy Misha Aloyan byl mistrem sportu. To byl zařazen do mládežnické reprezentace.

Časná kariéra

V roce 2007, Misha Aloyan získal titul šampiona Ruska mezi mládeží. Ve stejném roce se zúčastnil evropského šampionátu mládeže, který také získal zlatou medaili. Následující rok, on byl zapojený v dospělém mistrovství Ruska a podařilo se mu dostat do finále. Po tom Aloyan byla vyzvána, aby národní tým (pro dospělé), s nímž se zúčastnil Světového poháru v ruském hlavním městě. Aloyan byl schopný vyhrát v této soutěži. V závěrečné bitvě porazil známý kubánský atlet, medailista a Světový pohár Andri Laffitte. Po tomto triumfu Misha stal trenérem Eduard Kravtsov.

Ruský národní tým

V roce 2009, Čechov provedla turnaj, kterého se zúčastnilo nejsilnější boxery z Ruské federace. Na základě jeho výsledků to bylo součástí národního týmu. Misha Aloyan, jejíž životopis je bohatý na ocenění a titulů, porazil svého soupeře George Balakshina (trojnásobný mistr Evropy) a podařilo se mu získat oporu v národním týmu.

A když přišel k mistrovství světa v Miláně. Tam se poměrně snadno dostal do semifinále, kde se setkal v ringu s mongolskou boxer Togstsogtom Nyambayarynom. První dvě kola Mike vedl na body, ale ve třetí mongolské sportovec byl schopen vytáhnout vítězství. Jako výsledek, Misha musel spokojit s bronzem.

Již v listopadu 2009, Aloyan vyhrál ruský šampionát. Ve finále se opět setkal s Georgem Balakshin a byl schopen ho porazit. Tento triumf mu pomohla stát se lídrem týmu ve své váhové kategorii.

mistr Evropy

Mistrovství Evropy v roce 2010 se konal v Moskvě. Aloyan vyhrál všechny své bitvy a stal se mistrem Evropy. Ve finále bojoval s britskou Khalid Yafai, který vyhrál na body.

Mistrovství světa

V roce 2011 se Mike stal trojnásobný mistr Rus. Toto vítězství mu umožnilo dostat se do týmu, přejděte na mistrovství světa v Baku. Diváci ho vypískali a v každém případě ukázal své opovržení, když na to přijde, a celý tým Arménie. Stalo se to kvůli konfliktu Karabachu.

Pokaždé, když se Michael objevil v ringu, šikana ho pokračovat. Ukázalo se, že to byl Misha poražen Ázerbájdžánský sportovec Elvin Mamishadze. Za to, že to bylo nutné vyčlenit větší ochranu pro Aloyan. Za ním představil skutečný hon, a pokusil několikrát se dívat na jeden, ale nic se nestalo.

Samozřejmě, že psychologický tlak ovlivnil boxer, ale to nezabránilo mu dostat se do konečné bitvy a porazit ho. S tímto nelehkým vítězství pro něj osobně blahopřál starosta Vladimir Gorodetsky, Novosibirsk a pak prezident Dmitrij Medveděv.