Sport a FitnessBojová umění

UFC. Pořadí od května 2015

Co víte o MMA? Existuje mnoho organizací, které provádějí takové turnaje. K dnešnímu dni, jeden z nejpopulárnějších je UFC. Hodnocení soutěže, který provedla organizace, jen převaluje, shromažďování nejlepších bojovníků a velké množství fanoušků v halách a kolem televizních obrazovek. UFC je zkratka pro mistrovství Fighting Konečný. Počet velkých jmen sportovců, se kterými byly podepsány smlouvy, mimo jiné upozorní na UFC turnaji.

Tento článek představuje UFC rating, který je aktuální v květnu 2015. Takže nejlepší FIVE je následující.

5. místo

Pět z nejlepších bojovníků otevírá Josh Barnett (Josh Barnett) - bojovník, narozený ve Spojených státech a reprezentovat tuto zemi. Má úžasné přezdívku - The BabyFacedAssassin, což v ruštině znamená „zabiják s dětskou tvářičkou.“

Josh strávil ne méně než 40 zápasů, z nichž 33 vyhrál. Ztráty byly jen 7. To bojovník se nebojí nikoho v ringu. To může potvrdit skutečnost, že vyhrál proti Alexander Emelianenko, semmi Shilta, Sergei Kharitonov a legendy bojích bez pravidel - Rendi Kutyura.

Pravidelně obviňuje bojovníky v používání zakázaných zvyšujících výkonnost Drogy - steroidy. Ale to nezastaví pravidelně hrát na mistrovství Fighting Konečný. Většina z vítězství získal přes Josh dusí recepcích.

4.místo

Andrei Arlovski (Andrei Arlovski), který má přezdívku "Pitbull", zaujímá čtvrtou pozici UFC. Hodnocení potvrzuje, že stíhací úspěchy ve světě bojových umění. To je opravdu legendární atlet, narozený v běloruské SSR. V tuto chvíli žije a trénuje ve Spojených státech.

Za Andrew - 35 zápasy, 24 výher a 10 ztrát. Tolik jak 17 soubojů vyhrál vyřadil soupeře. Z tohoto důvodu se děsí zpracoval před začátkem utkání.

V letech 2005-2006 byl šampion UFC. Najednou vyhrál nad i bojovníka, který je dnes na prvním řádku ratingu. Andrew v kruhu chová jako rozzuřený pes, za kterou obdržel podobnou přezdívku. Aby bylo možné pochopit míru jeho hněvu, znamená, že v první obhajobě titulu mistra světa Andrew zlomil nepřítele nos a obě ruce, a zaplatil spoustu jiných škod.

3. místo

SMG Stipe Miocic (Stipe Miocic), který reprezentuje Spojené státy a má chorvatské kořeny úspěšný sportovec UFC. Rating Chorvat má poměrně vysoký - na třetím místě v seznamu nejmocnějších bojovníků v heavyweight kategorii. 15 provedené souboje vyhrál 13, z nichž 9 - knockout. Na straně úvěrů, existují pouze dvě porážky.

Společnost Monster, která se rychle přerušil UFC, váží 111 kg a má sportovní postavu. To má obrovskou děrování techniku, která je podporována přítomností šampiona mezi fanoušky. Také docela dobře se cítí v bojích na zemi.

Stipe říká, že vždycky chtěl být jako Mirko Cro Cop, který je už veterán smíšených bojů.

Mezi stíhací má následující ocenění: „Nejlepší zápas turnaje“ „Knockout turnaj“, Má také pozoruhodný úspěch - boj s Philem de Vries trval 43 sekund a skončil s knockout ve prospěch chorvatského sportovce. Tento úspěch je v seznamu nejrychlejší knockout číslo pět.

2.místo

Junior dos Santos (Junior Dos Santos) je zasloužené druhé místo v našem žebříčku.

Brazilský závodník má černý pásek v jiu-jitsu, což je nebezpečný soupeř na zemi.

Aktiva Santos - 20 soubojů, z nichž 17 vyhrál. Knockout vyhrál 12 zápasů. Ztráty se nevyhnuly ani stíhací stranu - tři porážky v jeho kariéře.

Na Santos má mentor. To je Anderson Silva, který je legendou v bojích bez pravidel, podle UFC (od roku 2006 do roku 2013 byl mistr ve své váhové třídě).

Junior sám v roce 2012, byl UFC šampionem v těžké váze divize. Se třemi ocenění „Knockout večer“ bojovník má velkolepé boje, během kterých haly je vždy aktivně podporuje ji chtějí nové brýle.

Brazilský závodník vyhrál následující pozoruhodné stíhače: Fabricio Werdum, Mirko Cro Cop, Keyna Velaskesa, Stipe Miocic.

1. místo

Rating UFC bojovníci s důvěrou míří Fabricio Werdum (Fabricio Werdum). Brazílie je bojovník, a to navzdory tomu, že byl již 37 let, je to nejnebezpečnější soupeř.

Než UFC mohl vyniknout v mnoha jiných podobných soutěžích. V okamžiku, kdy je aktivum 25 soubojů, z nichž 19 vyhrál. To nemůže být přičítána tlumičů zaměstnanců nebo bojovníky, jak se bojuje úspěšně využívá různé techniky, casting strach do soupeřů. Vyhrál proti Alexander Emelianenko, Alistair Overeem, Antonio Silva. Kromě toho ruská legenda Fedor Emelianenko rovněž neobstojí v boji s brazilskou bojovníka.

V současné době se Werdum přišel bílý pruh v UFC bojovníka kariéry - pět po sobě jdoucích vítězství proti vážných uchazečů.

Oficiální hodnocení UFC je aktualizována každý měsíc, což umožňuje průběžně analyzovat kvalitu jakéhokoli jiného bojovníka. No, přejeme všem závodníkům úspěch, a na prvním místě byl vždy slušný bojovník, který vyhraje jeho bezpodmínečnou cestu!

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.