Sport a FitnessFotbal

Raphael Varane - fotbalista z Francie s velkou perspektivou

Raphael Varane - fotbalista, narozený v městečku Lille, v roce 1993, dne 25. dubna. V současné době hájí barvy Madridu „Real“. Francouz - centrální obránce. Ale jeho hlavní výhoda spočívá v tom, že to může trvat další pozice. Být reference záložník, například. Nicméně, toto není všechny zajímavé informace o tomto hráči.

raná léta

Varane - hráč, který začal svou sportovní činnost v FC „Hellemes“. Dorostu klubu hrál dva roky. Poté, co se stěhoval do „Lance“. Ve svém dorostu, strávil osm let. Av roce 2010 udělal nabídku sloužit základ. Pak Rafael a podepsal svou první profesionální smlouvu. Jeho první zápas se konal týden po začátku tréninku. A šťastnou shodou okolností pro něj. Střední obránce Yahya Alledin zraněn a nemohl hrát. Vzhledem k tomu, šance získat Raphaël Varane. Fotbalista odehrál celých 90 minut.

Dále jen „Lance“ strávil celou sezonu, pro který hrál 23 zápasů a vstřelil dvě branky. Ale pak, v roce 2011, začal novou etapu v jeho kariéře.

Kariéra ve Španělsku

Varane - hráč, který opravdu dobrý výkon na hřišti. To je důvod, proč „Real“ v roce 2011 (Madrid), se rozhodla posílit svou obranu, Francouz nabídnuta smlouva. Přirozeně, on souhlasil. Dne 27. června 2011 se oficiálně stala součástí „královského“ klubu. Kontrakt, mimochodem, uzavřené dne 6 let. A již v roce 2016-th, a Varan - fotbalista „Real“ k tomuto dni.

To debutuje ve hře proti „Racing“. Francouz hrál celý zápas. Nicméně, náklady a zůstal nulu. Soupeři v příští schůzi staly hráči, „Rayo Vallecano“. Pak taky, Francouz strávil všechny 90 minut na hřišti, a 67. minutě vstřelil svůj první gól v brance soupeře. Pak Madrid „Real“ vyhrál se skóre 6: 2. V mistrovství Španělska, hráč strávil 167 her. Sto z nich jsou na hřišti po dobu 90 minut. Jindy to bude propuštěn na náhradu. Více Varane - hráč, který nikdy nedostal žlutou nebo červenou kartu. V Lize mistrů hrál čtyřikrát. Tři zápasy se hrály v základní skupině. A ještě jedna - ve čtvrtfinále. V poháru Španělska Francouzem hrál jen dva zápasy. Ale ve kterých vstřelil dva góly v odvěkými rivaly na „skutečný“ - The Katalánština „Barcelona“.

Reprezentační

Raphaël Varane, stejně jako mnoho dalších hráčů, chrání barvu a svůj národní tým. Byl pozván do týmu do 17 let, ale nikdy nehrála žádnou oficiální zápas. Ale v přátelském utkání s Dány, když vstřelil gól. V roce 2011 byl povolán do dorostu hrát v zápase proti národního týmu Slovenska. Zatímco mluvil, Rafael, pro něj výzvou bylo velkým překvapením. Ten, mimochodem, hrál celý zápas. Pak francouzský vyhrál s výsledkem 3: 1.

V roce 2013 byl povolán do hlavního týmu. Rafael musel hrát proti Uruguayi, ale ve svém oboru a není uvolněna - strávil celou hru na lavičce. Ale on se podílel na výběru pro mistrovství světa v roce 2014. V jejím rámci, hrál dva zápasy - proti Gruzii a ve Španělsku.

Raphael mnoho úspěchů. Abych byl přesný - na sedm. A oni vyhráli ji jako součást Madrid „skutečné“. Kromě národních trofejí na svém kontě další dvě vítězství v Lize mistrů. A můžete si být jisti, že to není poslední ze svých úspěchů.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.