Sport a FitnessBojová umění

Rico Verhoeven: biografie holandského kickboxer

Jedním z nejvýznamnějších nizozemských kickboxers, Rico Verhoeven, stojí v kruhu více než 13 let. Během této doby, 27-letý závodník nebyl vzdal jediný titul, a tak se stal jedním z hrdinů bojových umění fanoušků.

Příchod kroužku

10. dubna, provinční holandská města Bergen op Zoom narodil Rico Verhoeven. Biografie závodníka kickboxu začala v dětství - v 6 letech rodiče dali dítě v sekci karate, ao rok později, Rico přišel v kickboxu. Vzhledem ke své velikosti a mimořádné síly Věkem 16 mladí Holanďan ukázal výbornou techniku a udělala velký krok. Debut v profesionálním ringu na kickboxer která se konala v říjnu 2004 - v duelu s dalším nováčkem Briand Duvesom byla remíza.

Následující svých 7 soubojů Rico Verhoeven s jistotou vyhrál a první porážka se konala zatím pouze v roce 2007. - Řekl Elidzhadzhauy ukázala jako příliš tvrdý pro mladého Holanďana. V roce 2008, sportovec podepsal smlouvu s organizací kickboxu turnajů K-1, kterého se zúčastnilo na 4 roky. Začátek představení na novou úroveň pro Rico vyvinula velmi dobře - byl neporažený na 8 zápasů.

V roce 2012, organizace získává popularitu Glory dohodli na základě smlouvy s Puerto Rico, a to o rok později byl schopný vyhrát svůj první titul, vyhrál heavyweight Velké ceny, porazil ve finále jednomyslným rozhodnutím rozhodčích rumunský Daniel Gitse. Čtyřikrát Rico Verhoeven byl nucen později obhájit svůj titul, a nikdy kickboxer z Nizozemí nedal Soudci pochybnosti, dvakrát vyhrál knockout a ještě dvakrát - jednomyslným rozhodnutím.

Statistiky vystoupení a nové testy

V kickboxu Statistiky představení Rico Verhoeven dostatečně vysoké úrovni. Procentuální poměr Holanďan je více než 80 procent - 60 zápasů 49 krát odešel vítěze kruhu, zatímco ve 12 případech slavil Victoria knockout. Kromě kickboxu, Rico vyzkoušel jeho umění u profesionálního boxu v roce 2014, vyhrál knockout v maďarském Janos Finferu, a dokonce o rok později, Verhoeven podána v turnajové MMA, stává vítězem ještě v prvním kole v duelu s německým Viktorom Bogutskim. Nyní Rico pokračuje úspěšné vystoupení v ringu a je odhodlána novým vítězstvím, včetně nových typů bojových umění pro něj.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.