Sport a FitnessBojová umění

Anastasia Baryshnikov: olympijský medailista v taekwondo

Existuje mnoho druhů bojových umění, ale do programu olympijských her se podařilo získat pouze Taekwondo, který je dobrým podnětem pro sportovce v tomto sportu. Postupně začíná být populární v Rusku a jeden z nejsilnějších žen ve váhové kategorii je považován medailista v taekwondo Anastasia Baryshnikov.

začínající na silnici

Ne všichni rodiče touží zapsat své dcery v bojové síly. Takže Anastasia Baryshnikov však okamžitě ocitnou v Taekwondo.

Narodila se v roce 1990 v Čeljabinsku, ve většině obyčejné rodiny. Sát i trochu Nastya matka vzala za kliku na gymnastiku. O tři roky dívka pilně zabývá jedním z nejkrásnějších a ženských sportů, položení základů pro své plasty a strií, které byly tak užitečné v budoucnu.

Nicméně šance, aby se stala druhou Alinoy Kabaevoy na Nastia nebylo příliš mnoho, protože to bylo něco krupnovat pro gymnastiku a vystupovaly mezi svými přáteli v miniaturním části.

Když Anastasia Baryshnikova bylo deset let, když se náhle změnil atletickou specialitu a přešel do úseku taekwondo, kde pomáhal velkou gymnastické přípravy. První trenér dívek byl Mihail Igorevich Puzikov, s nímž pracuje dosud.

okamžité vypnutí

Taekwondo pro Anastasia Baryshnikova byl dokonalý sport. Okamžitě začal dosáhnout neuvěřitelný pokrok. Ve věku 19, ona dostala do Světového poháru semifinále v Kodani. Zde Uralochka prohrál s více zkušeného protivníka, ale rehabilitován v zápase o třetí místo, vyhrál bronzovou medaili.

O rok později se měl na evropském šampionátu nic nevyrovná. V nepřítomnosti zástupců Koreje, Číny a Japonska, které jsou považovány za obři taekwondo, Anastasia Baryshnikov psychologicky osvobozen a ve výborném stylu vyhrál kontinentální turnaj. Zvlášť příjemné pro ni bylo, že toto vítězství je dosaženo, když je přirozené porosty.

V roce 2011, Anastasia Baryshnikov zopakoval svůj úspěch před dvěma lety, se opět stává třetí. Nicméně hlavní událostí byl napřed, potřeboval být vybrán pro olympijské hry.

London "Bronze"

Dokonce i ty s názvem sportovec není osvobozen od povinnosti, aby svou cestu do hlavního turnaje každé čtyři roky přes kvalifikační soutěže. Skutečnou výzvou pro Anastasia Baryshnikova se stal její první olympijský výběr.

Rozhodující v sérii kvalifikačních soutěžích se stal prestižní bodovaný turnaj v Ázerbájdžánu, která se konala v listopadu 2011. Pak v Baku přišlo téměř všechny nejsilnější sportovců postoupit k vyřešení problému výběru pro olympijské hry v Londýně.

Anastasia Baryshnikov jistotou zvládl ne nejsilnějšími odpůrci Maroka a Dominikánské republiky, a postoupil do semifinále, kde čekají na silné francouzské Gleydis Epanzh.

Boj se ukázalo být velmi perzistentní a dokonce po dobu několika sekund před koncem Anastasia zasáhl míč domov v Epanzh hlavě, ale rozhodčí si nevšiml toho, a získal vítězství zkušenější soupeř. Anastasia neporušil nespravedlivou porážku a porazila v zápase o bronz turecké ženy Nur Tatar, vyhrál prestižní letenku do Londýna.

Na olympiádě tento příběh doslova opakovat. V semifinále Anastasia Baryshnikov vyšel proti srbské thekvondistki že již vyšlapané předtím, ale ona byla schopná se pomstít. V boji o třetí místo bylo vše rozhodnuto v nastaveném čase, ale roztřepené nervy trenér Čeljabinsk sportovec byl schopen dát „zlato“ hit a získal bronz na olympijských hrách.

V posledních letech

Příští olympijský cyklus Ukázalo se, že není tak úspěšný Anastasia Baryshnikova. Zůstala bez medaile na mistrovství světa, zejména útok začal ztrácet doma turnaji. Už ve druhém kole ztratila Anastasia dívkou z Koreji Hwang Kyung Sung a minul rozhodující úder na konci boje.

Nicméně, to je ještě dvakrát - v letech 2012 a 2014 - mistr Evropy, a v roce 2015 získala první evropské hry se konala v Baku. Vyhrál prestižní turnaj v Turecku, která měla stav G4, to bylo schopné vyhrát a olympijské licence.

Olympijských hrách 2016 Anastasia Baryshnikov byl cestování v postavení favorita, ale nebyl schopen zopakovat úspěch v Londýně, zastavovat se u 1/8 finále.

osobní život

Život profesionálního sportovce, kteří soutěží na nejvyšší úrovni, se skládá z nekonečného výcviku a poplatků. V takové zběsilé rychlosti nelze vždy najít čas na soukromý život, to není překvapující, že jeho volený Anastasia Baryshnikov se setkali v tělocvičně. Dává přednost strávit to zápasil s mužských sportovců, z nichž jeden byl Ivan Toptygin. Děti a zároveň svázané láskyplný vztah, ale v určitém bodě se světem.

Spolu s Anastasius Baryshnikova bronzovou medaili v Londýně a získal taekwondo Alexey Denisenko. To se stalo nejdůležitějším mužem v jejím životě i dnes. V prosinci 2016 byly oficiálně ženatý, po kterém Anastasia zůstala s manželem v jeho domovském Bataisk.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.