Novinky a společnostCelebrity

Ruský Denisenko Aleksey Alekseevich thehkvondistov: biografii, úspěchy a zajímavosti

Denisenko Aleksey - známý domácí sportovec taekwondo. Dvojnásobný medailista na Letních olympijských hrách. Šampion Ruska, opakoval účastník a vítěz mistrovství Evropy a světa. Člen z prvních evropských hrách v Baku, který získal bronzovou medaili. Je držitelem titulu ctěná Mistr sportu Ruska.

Biografie atleta

Denisenko Aleksey se narodil v malém městě Bataisk, která se nachází v regionu Rostov. To se stalo v roce 1993.

Denisenko Alekseya v části taekwondo vedl jeho otec, když mu bylo pouhých 8 let. Šel jen do školy. Ve stejném článku našeho hrdiny se setkal se svou první trenér, jehož jméno bylo Alexander Shin.

Otec budoucího mistra dal jeho syn je v tomto sportu, protože jsem chtěl, aby to bylo podobné jako jeho raných idolů - Dzheki Chana a Jean-Claude Van Damme.

Připravte se na atletické kariéry začal otec Denisenko Alekseya od prvních letech života. Oni byli zapojeni do tvrdnutí těle. Poté, co zpočátku Alex byl velmi neduživý a slabý dítě.

Poprvé, když Alex neochotně šel do sekce, ale postupně se stal zapojen. Začal napodobovat modly svého otce as obnovenou energií začal studovat Taekwondo.

Otec říká, že Alex nebyl jen chtít vzdát sportu, ale nakonec si to rozmyslel. A to i přes skutečnost, že trénink musel projít Don lodí. Tyto problémy se objevily v konstrukci Rostov vorošilovský mostu. Vzhledem k obnově veřejné dopravy na pravém břehu Donu, kde absolvoval výcvik, nechodili. Z tohoto důvodu bylo nutné použít člun. A návratu domů pozdě večer v poslední autobus.

osobní život

Osobní život sportovce kariéry hraje důležitou roli teprve nedávno. Prior k tomu, že je zcela zaměřena na sport.

Nejvíce nedávno, v prosinci 2016, on si vzal Anastasia thekvondistke Baryshnikov bronzových šampionů olympijských hrách v Londýně, třikrát evropský šampion, dvakrát vyhrál bronzové medaile na mistrovství světa.

Olympijské hry v Londýně

Alexey Denisenko v taekwondo začal ukazovat dobré výsledky z prvních mládežnických turnajů. Brzy přišel na poznámku na trenéry národního týmu.

Tyto úspěchy na mezinárodní scéně za předpokladu, mu účast na Letních olympijských hrách v Londýně v roce 2012. V té době, on nebyl úplně 19 let. Denisenko hrál v nejlehčí váhové kategorii - až 58 kilogramů.

Rusové začali svou cestu k vítězství i v předběžném kole, protože jsem byl mladý, není známo nikomu sportovec s nízkými osobní hodnocení. V prvním souboji na hrdiny olympijských her v tomto článku jsem se setkal s kostarické Heiner Oviedo. Ruská získal drtivé vítězství 5: 2.

Ve čtvrtfinále Alexey Denisenko na olympijských hrách se srazil s čínskou sportovec Wei Chzhenyanom. Tentokrát boj změnil hořké, dlouhá a ještě účinnější. Denisenko vyhráli 10: 7. Nejzaměstnanější propuštěn do semifinále, ve kterém Alex v ostrém boji ustoupila Jihokorejci Lee Tae Hun se skóre 6: 7. Mimochodem, násilník Rusové ve finále utrpěl drtivou porážku od Španěla Huelya Gonzalez 8:17.

Ale Alexey Denisenko v zápase o třetí místo, tzv útěcha finále, vyhrál Australian Safwan Khalil 3: 1. Tak mladý Rus vyhrál svou první olympijskou medaili. Na londýnských hrách to bylo jen jednou ze dvou bronzových medailí ruského týmu v Taekwondo.

Mistrovství Evropy v Ázerbájdžánu

Příští velký mezinárodní turnaj mistrovství Evropy, které se konalo v Baku, hlavním městě Ázerbájdžánu. Alexey Denisenko, taekwondo v biografii sportovce v té době hrála rozhodující roli, vybraný bez problémů na turnaji.

Na soutěžích, účinkoval ve váhové kategorii do 68 kilogramů. Poté překonání úvodních kolech, sportovec dosáhl rozhodující bitvu. Ve finále se setkal s Turk Servet Tazegül, ale prohrál.

V soutěži družstev ruský tým obsadil druhé místo a vyhrál dvě zlaté, tři stříbrné a dvě bronzové ocenění. Silnější byly jen Chorvati.

Mistrovství světa v Rusku

V roce 2015 získal právo mluvit na Světovém poháru Alexey Denisenko. Taekwondo v biografii sportovce v té době hrál klíčovou roli.

Hrdinou tohoto článku znovu bojoval ve váhové kategorii do 68 kilogramů. A ve finále se spřátelila opět s Turk Servet Tazegül. A přišel znovu.

Obecně platí, že ruský tým hrál uboze na mistrovství světa, skončil jen 12. místo. V prasátko našeho týmu neměl žádnou cenu zlata, jen dvě stříbrné (z nichž jeden získal Denisenko) a pět bronzových.

Evropští hry v Baku

V roce 2015 se podílel na dalších mezinárodních soutěžích Alexey Denisenko. Taekwondo byla zařazena do programu prvních evropských her. Toto je analogické s olympijských her, ale pouze pro evropské týmy. Původně se předpokládalo, že bude provádět pouze v létě sportů, ale nyní dostává více návrhů, jak organizovat a evropských zimních her. Stojí za zmínku, že v jiných kontinentech tyto soutěže byly po dlouhou dobu. Například Pan-American, Pan-africké a Pan-Arab hry.

Při těchto soutěžích jsem začal s 1/8 finále Alexey Denisenko. On oponoval atlet od San Marino Michele Chekkarone. Ruský jistotou vyhrál 19: 1. Ve čtvrtfinále, hrdina tohoto článku as důvěrou se zabýval Angličanem Martinem Stamper - 18: 6.

Problémy začaly až v semifinále s majitelem stránek, ázerbájdžánského Ayhan Tagizade. V trvalé duelu Denysenko získá 5: 7. V boji o třetí místo Rusové se setkal se svým dlouholetým rivalem - Turk Servet Tazegül. V tomto okamžiku, Turci náhle ztratil v 1/8 finále Pole Karolyu Robaku - 09:21.

Souboj o třetí místo šel produktivní. Denisenko konečně podařilo vyhrát - 19:16.

V soutěži družstev na evropské hry, Rusové byli třetí, za Ázerbájdžánci a Brity.

Druhý olympiáda

V roce 2016 ve věku 22, on se zúčastnil ve druhé olympiádě Alexey Denisenko. Taekwondo na olympiádě byl poměrně mladý, ale již oblíbenou disciplínou.

V koruně hmotnostní kategorii do 68 kilogramů Denisenko byla opět jedním z favoritů. V 1/8 finále se snadno řeší venezuelská Edgar Contreras - 12: 2. Ve čtvrtfinále se setkal s Turk Tazegyulem, ale tentokrát opět ukázala být silnější než jeho soupeř, který původně pravidelně ztratil. Rus vyhrál 19: 6.

V semifinále, byl poražen belgického Jaouad Ashhab 6: 1. Alexey Denisenko ve finále sblížil s sportovec z Jordan Ahmad Abagaushom. Bez ohledu na to, jak protichůdný hrdinu tohoto článku stále ztratil 6:10.

Tato stříbrná medaile byla vyhrána Rusy pouze v těchto hrách. Díky tomuto výsledku v soutěži družstev sdíleli deváté místo s Mexikem, Nigérie, Srbsku a ve Francii.

Na cestě k šampionátu

Nyní Alexey Denisenko nadále tvrdě trénovat, aby konečně vyhrát zlatou medaili na velkých mezinárodních soutěžích. Jak můžete vidět, jak dlouho takový úspěch, že ani nebylo jednou dosaženo.

V současné době Denisenko žije ve svém rodném městě - Bataysk. Souběžně s sportovní kariéry studuje v Naberezhnye Chelny.

Se svou ženou Denisenko hodlá jednat v tandemu pro nadcházející letní olympijské hry v Tokiu v roce 2020.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.