Sport a FitnessFotbal

Výsledky EURO 2000 a fakta

EURO 2000 se tyto dvě země - Belgie a Nizozemsko. Stalo se tak poprvé v historii. 11. mistrovství Evropy bylo více vzrušující, než na turnaji v roce 1996. Zúčastněných týmů na UEFA EURO 2000, bylo jich tam 16. Prefabrikované potěšil publikum vzrušující zápas s nepředvídatelnými výsledky. Mnoho slabých týmů byli schopni představit pocit, hraje hvězdné složení. EURO-2000 ruský tým nemohl dostat ven.

kvalifikační

Nebylo to v kvalifikačních kolech pocitů. Nejzajímavější skupinou začal ve Francii, na Ukrajině, v Rusku, na Islandu, v Arménii, Andorra. Pro dosažení bojovaly čtyři týmy. Tři začínající hry pro Rusko byly poruchy. Ale pak se tým byl schopen dát silný sérii šesti zápasů. V závěrečném utkání Ruska, udělal chybu, za Ukrajinou, který později ustoupil do Slovinska v play-off. Francie šla na EURO 2000 z prvního místa.

skupina A

Tato skupina zahrnovala: Portugalsko, Rumunsko, Anglie a Německa.

Ve skupinové fázi rumunského národního týmu bylo něco neuvěřitelného. Podařilo se jí porazí Anglii se skóre 3: 2 a hrál draw s Německem. Pouze Portugalsko byl schopen zastavit Rumuny. Velmi špatně jednal England poté, co vyhrál jen vítězství. Selhání bylo Německo, které ztratily dva zápasy a tažené. Tato úroveň hry od Němců ve fotbale UEFA EURO 2000 nečekal nikoho.

V play-off mimo Portugalska a Rumunska.

skupina B

Ve skupině byli: Itálie, Švédsko, Belgie a Turecku.

Nebyl žádný pocit. Itálie jako favority, vzal první místo, s jasným hra nebyla. Za druhé místo v ostatních týmů bojujících skupinu. Belgičané začali dobře, porazil Švédsko v první hře, ale pak zpomalit a dával cestu k Turkům 0: 2 jejich protažením na druhé místo.

V play-off odešel do Itálie a Turecka.

skupina C

Ve skupině byli: Španělsko, Jugoslávie, Norsko a Slovinsko.

Španělsko ve skupině měl být jasným favoritem. Nicméně, toto se nestalo. EURO 2000 fotbal se bude vzpomínat na jejich nejasné začátku. V prvním zápase týmu prohráli s Norskem se skóre 1: 0. Slovinsko nepřinesla pocity, ztrácí 2: 1. Chcete-li ukončit playoffs Španělsko musely porazit Jugoslávie. Od 90. minuty Jugoslávie vedl s výsledkem 3: 2. Na začátku extra-time trest ve srovnání se Španěly přes, ale to nestačí. V posledních vteřinách Španělsku dokázali zázrak bodování čtvrtý gól.

V play-off poslední Španělsko a Jugoslávii.

skupina D

Ve skupině byli: Nizozemsko, Francie, Česká republika a Dánsko.

Zápasy ve skupině se bude vzpomínat nejen vzrušující hru, ale i skandál soudců. Duel Nizozemsku, Česká republika se konala v napětí. Česká republika vedla hru a zápas skončil. Zdálo se, že Nizozemsko odrazit. Na konci hry za velmi sporný faul soudce stanovit sankci, která byla provedena.

Došli playoffs Nizozemsko a Francie.

čtvrtfinále

Utkání Španělsko-Francie byla nejzajímavější v EURO 2000 čtvrtfinále. Prostředky obou týmů byl impozantní. Španělsko začalo velmi sebevědomě, okamžitě vytvořil několik nebezpečných okamžiků u bran Francouzů, ale brankář hrál spolehlivě. Na jednom místě Djorkaeff je standardní a Zidane posílá míč do horního rohu. O pět minut později, ve Španělsku a získala značky pokutového kopu. Djorkaeff na poslední chvíli zase vezme Francii dopředu. Na samém konci Španělska má šanci, ale Raúl zahazuje s „bod“.

Duel Nizozemsko, Jugoslávie to bude vzrušující. Holandské před zápasem se nepovažují za jasné favority, navíc mnozí nevidí v semifinále. Nicméně, Jugoslávie, který ukázal skupině neuvěřitelnou hru, byl zničen holandský. Mnozí analytici nebyli schopni vysvětlit toto selhání. Holland také držel nejlepší hru na turnaji, vyhrál se skóre 6: 1.

Rumunsko v opozici nepodařilo překvapit s Itálií. Z týmu, který dokázal porazit Anglii ve skupinové fázi, jsme očekávali více. Totti a Inzaghi vstřelil míč, Rumunsko poslán domů. Neatraktivní hra vystupovaly George Hadzhi, který v druhé polovině obdržel dvě žluté karty.

V utkání mezi Portugalskem a Tureckem favoritem byl zřejmý. Nuno Gomes skóroval dvakrát, hodil Turky z turnaje. exit Turecka v play-off už byl velký úspěch, takže nespokojení výkřiky fanoušků nebyl.

semifinále

Souboj mezi Nizozemskem a Itálií byl ozdobou turnaje. To nebyl konečný UEFA EURO 2000, ale ne nižší než rozpálit. Favorité byli považováni Dutch. Měli nejjasnější útok, který se již podařilo zapůsobit na publikum. Itálie na rozdíl vyváženou obranu. Italové museli hrát s deseti muži z 34. minuty. Dvě pokuty byly uloženy v Toldo bráně, ale hra brankáře a Rod nechal Italové ve hře. Všechno, co bylo rozhodnuto v samostatných nájezdech, které Itálii bylo více stabilní a prošel dál.

V zápase Portugalsko-France zlomil druhou řadu. V hlavním čase týmy skóroval míč a přesunul hru do extra. Na samém konci rozhodčí přiřadí trest za čin, za který může mít nežádoucí rozhodčího. Zidane správně implementován standard a vedl Francii do finále.

finále EURO 2000

Tato vzrušující UEFA nemohl dokončit vybledlé povrch. A tak se stalo. V 55. minutě se Italové šli napřed díky gólu Delvecchio. Až do konce poločasu drželi výhodu. Na přidané minutě míč před branami Itálie. V prodloužení France zaznamenala „zlatý“ gól a vyrve trofej UEFA EURO 2000. Francie-Itálie - nejzajímavější zápas byl finále mnoho let.

Organizátoři turnaje přinesl obrovské zisky. Zápasy navštěvují miliony fanoušků. EURO 2000 dal divákům mnoho pozitivních emocí a zajímavých soubojů.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.