Sport a FitnessFotbal

FIFA World Cup 1998. Týmy, výsledky

1998 FIFA World Cup se konal ve Francii, v několika městech, a přinesl navzájem nejlepší týmy z celého světa, což představuje tu čest své země. Nicméně vítězství mohl jen jeden, takže oni bojovali s plnou silou do posledních sekund bojuje o každý míč. Tento šampionát byl šestnáctý v historii, a on byl držen jako obvykle v létě. Song of The Cup of Life od Ricky Martin (anglická verze jeho hitu La Copa de la Vida) - oficiální hymnu pro mistrovství světa ve fotbale 1998. Zda tento turnaj byl odlišný od všech ty předchozí? On není jen odlišný, ale byl revoluční změnil od finále turnaje poprvé bylo čtyřiadvacet týmů, tolik jak třicet až dvě. Nicméně, Světový pohár v roce 1998 si pamatoval, samozřejmě, a to nejen to, ale také obrovské množství vzrušujících zápasů.

místo

Každý člověk je úplně sám, který hostil Světový pohár fotbalu v roce 1998 - se to stalo ve Francii. Ale je třeba poznamenat, že zápasy závěrečné části turnaje se koná jednou za deset městech po celé zemi. V tomto případě se podílí byly velké stadiony, jako je například „Velodrome“ v Marseille (60 milionů diváků) a „Parc des Princes“ v Paříži (49 tisíc osob), a malý - „Parc Lescure“ v Bordeaux a „La Mosson“ v Montpellier (obsahující ne více než 35 tisíc diváků). Největší stadion turnaje byl „Stade de France“ ve Sen Deni, který pojme 80.000 diváků. Jak můžete vidět, město a na stadion, kde se konala mistrovství, byly velmi různorodé, ale sdílejí ducha turnaje, který se koná až za měsíc jen stopy po celé zemi. Francouzsky zakořenění pro svůj národní tým, ale také obrovské množství lidí z jiných zemí přišli podpořit své favority.

Skupinová fáze

FIFA World Cup 1998, jak víte, byl rozšířen na 32 týmů - respektive, a počet skupin se zvýšil na osm. Výsledkem je, že z každé skupiny dvou příkazů, které se pak spolu hráli v konečném 1/8. Ve skupině A byli favority šampionátu v brazilských společnostech, Nory a Skotů Maročané. Očekává ze skupiny odešel Brazilců a Norsko se šesti a pěti bodů, resp.

Ve skupině B byly Chilané, Italové, Rakušané a Kamerunci, a také zde nedošlo k žádným překvapením - Italové a Chilané ze skupiny, je to, že národní tým Chile dělal to jen stěží, poté, co hrál tři zápasy nerozhodně, když očekávají od něj mnohem více.

Ve skupině C bylo hostitelé šampionátu, který snadno prošel do dalšího kola, vyhrál všechny zápasy, vyhrává. Francouzská společnost dělal Dány, zanechala za sebou Jihoafrické republiky a Saúdské Arábie. Ale ve skupině D se uskutečnila první překvapení - v playoffs neopustil španělského týmu, který ztratil otevření šampionátu, reprezentace Nigérie, který nakonec získal první místo ve skupině, zatímco druhá se ukázalo Paraguay. Bulharsko s jedním bodem skončil na posledním místě. Ve skupině E byl velmi těsný souboj, a až do nedávné doby nebylo jasné, kdo bude propuštěn v play-off. V důsledku toho se stejným počtem bodů v další fázi a my prošel holandské mexické a belgický Severokorejci letěl z turnaje.

Ve skupině F prakticky všechno to bylo od počátku jasné - Německo a Jugoslávie byly velmi silné, pouze Spojené státy jim alespoň část soutěže by mohlo - ale neuspěl, stejně jako Írán. Dalším neočekávaným průlom přišel ve skupině G - Rumunský národní tým byl silný a ve skupině s Anglií, Kolumbií a Tuniska, to ohlašoval tvrdý boj o přežití. Ale nakonec Rumuni byli první, zanechal po sobě Kolumbijci, protože Britové obsadili druhé místo. No, v poslední skupině - H - Argentinci tiše ven prvním místě, Chorvati od druhého, zatímco Japonsko a Jamaica byly ponechány z turnaje. Po skupinové fázi Světového poháru v roce 1998, se přestěhoval do fáze 1/8 finále.

1/8 finále

V této fázi fotbalového týmu, kteří obsadili první dvě místa ve svých skupinách, hráli navzájem „za běhu“. Chcete-li hrát jeden zápas a vítěz jde do další fáze turnaje. Turnaj oblíbený Brazil tým porazit Chile tým s drtivým skóre 4: 1, a to díky dvojitým Sampaio a Ronaldo a jejich budoucích protivníků Dánové porazili Nigerijci se stejným výsledkem - a odlišit Moeller, Laudrup, Písek a Helveg. Gollancz velmi obtížně porazili Jugoslávci - 2: 1, Bergkamp otevřel skóre, Komljenović vyrovnány, a teprve druhá minuta přidané Davids sebral vítězství pro svůj tým.

Zápas se ukázalo být Britové a Argentinci jsou velmi efektní - na samém začátku zápasu týmy vymění zaznamenal trest, pak Owen přinesl Anglii dopředu, Sanetti vyrovnává. Na konci, všechno bylo rozhodnuto v penaltovém rozstřelu, kde Argentinci byli šťastnější. Italové svým typickým catenaccio stylu porazili Nory 1: 0 (cíl byl skóroval Vieri), a francouzská utrpěl šok na stadionu „Stade Bollaert-Delelis“, které budou pamatovat na dlouhou dobu - v základní hrací době zápas proti cílům Paraguay nebyl, a to pouze v druhá polovina přidané Blanc dokázal vstřelit zlatý gól. Němci náhle začala ustupovat v průběhu zápasu Mexičany, ale Klinsmann a Bierhoff mohl rozhodnout o výsledku ve prospěch německého národního týmu. No, Chorvati porazili Rumuny s výsledkem 1: 0 - Šuker vstřelil jedinou branku z pokutového kopu. V souladu s předpisy turnaje, fotbalové týmy už znají své soupeře v další fázi.

1/4 finále

Velmi zajímavý zápas dali fanoušci týmy Brazílie a Dánsko - již ve druhé minutě Jorgensen přinesl Dány dopředu, ale Bebeto vyrovnal deset minut později. Pak Rivaldo vstřelil druhý gól Dánů, kteří se ve druhé polovině dokázali vstřelit úsilí ekvalizéru Laudrup, ale Rivaldo skóroval dvakrát a vedl Brazilců v semifinále - 3: 2. Holandský zopakovaly své předchozí zápas, ale proti Argentině jako soupeři - Kluivert skóroval první, ale po pěti minutách Lopez vyrovnány, a to pouze v době stávky v posledních třech minutách Bergkamp vytáhl vítězství. Francouzi také měl podobný zápas, nedaří odhalit vítěze proti Itálii v hlavní a prodloužení. Ale hostitelé vyhráli na penalty, když rozhodující moment Di Biagio trefit břevno. Ale v posledním zápase překvapení bylo Chorvaty, kteří shutout porážku Němců s výsledkem 3: 0 (gólů Jarni, Vlaović a Šuker).

1/2 finále

Semifinále byli dva neuvěřitelné bitvy, a bylo zjištěno, že horní dva týmy, a identifikovali dva týmy, které budou hrát v utkání o třetí místo. V utkání nizozemského a Brazilci Ronaldo otevřel skóre, a národní tým Nizozemsko nedokázal vyrovnat mu jen tři minuty před koncem zasedání - bylo na střelce Kluivert. V penaltovém rozstřelu hrdinou dne byl Taffarel, brazilský brankář, který zasáhl dva ze čtyř taktní holandský zatímco Brazilci zavedly všechny čtyři. První polovina zápasu francouzské a Chorvatů prošel bez cíle, ale druhá začala velmi elegantně - v 46. minutě otevřel skóre Šuker a 47 Thuram to vyrovnává. A totéž Thuram, který se stal hrdinou zápasu předložen do Francie, takže vyhrála 2: 1, přičemž výsledek ve finále.

Zápas o třetí místo

Zápas o třetí místo bylo obsazeno - Chorvatsko se ujal vedení už v 13. minutě díky gólovou Prosinečki, ale po osmi minutách Zenden vyrovnává. 35 minut Šuker Chorvaté znovu vedl kupředu, a před koncem utkání, skóre zůstalo nezměněno - 2: 1, chorvatský národní tým získal bronzovou medaili.

finále

No, konečný mezi hostiteli a záliby překvapivě jednostranný. Již v prvním pololetí, Zinedine Zidane skóroval dvakrát v Taffarel bran a ve třetí minutě přidal Emmanuel Petit pohřben Brazilců - 3: 0, a francouzský vyhrát doma World Cup.

Nejlepší střelec

Davor Suker Chorvatska národního týmu byl nejlepším střelcem turnaje vstřelil šest branek v sedmi hrách. Ale je to také stojí za zmínku, Kristiana Veri a Gabriel Batistuta, který unikl z Shuker jediný míček, ale strávil dvě hry méně.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.