Sport a FitnessAtletický

Kirdyapkin Anisya Byasyrovna - slavný sportovec z Ruska

Kirdyapkin Anisya Byasyrovna je ruský atlet, který se zúčastnil mnoha mezinárodních turnajů. Ona má vždy vyznačovaly svou vytrvalost a disciplínu. Kirdyapkin je jedním z nejznámějších Rusů v závodní chůzi.

dětství sportovci

Kirdyapkin Anisya Byasyrovna se narodil 23. října 1989 v Saransk, Mordovia. Tam je to sportovec, a žije v současné době. V Mordovia se narodilo mnoho slavných chodci, kteří vyhráli mezinárodní turnaje. Tento sport je tam velmi populární.

V raném věku začal Anisya (pak Kornikova) svou cestu do závodu chůzi. Tento typ studia sportovní zábavy není o nic horší než skákání nebo běhu. Tato disciplína zařazena do programu olympijských her. Dostala se do tohoto sportu v důsledku zajímavý případ. Ve věku devíti mladých Anisya byl s kamarády v lese. Děti se setkal se slavným trenérem Race Walking Constantine Nacharkina. Vyzval, aby se připojili na sportovní rubriku, a oni souhlasili. Krátce po této události, v lese se svými kamarády Kirdyapkin začít trénovat v sekci závodní chůzi. Přátelé téměř okamžitě odmítl navštěvovat kurzy a Anisya se zamiloval do tohoto sportu, a chce, aby se dosáhlo vysoké výsledky.

Start kariéry a splnění svého budoucího manžela

Kirdyapkin Anisya Byasyrovna začal hrát v soutěžích na město. Tam, vždycky byl oceněn. Ráda výkony a chtěl jít do olympijských her. Léta dospívání Anisya setkal v soutěži s Sergei Kirdyapkin, který také profesionálně zabývá závodní chůzi. Měl velký talent a bylo mnohem více technických vrstevníky.

Pouze s časem přátelství mezi nimi vyvinula do vztahu. Poté, co bylo 18 let, milovníci byli manželé. Autobusy jsou velmi obávají, že Anisya přestanou působit v závodní chůzi. Nicméně, jejich obavy byly neopodstatněné. Rodinný život sportovec měl pozitivní dopad na její výkony. První úspěch přišel v roce 2007 Kirdyapkin. Kirdyapkin Anisya Byasyrovna stála na podstavci v zimním mistrovství Ruska, mistrovství Evropy a Evropského poháru. Po těchto vítězstvích sportovním světě začal mluvit o ní jako nadaný sportovec. Anisya soutěže překonat vzdálenost 10 až 20 km.

Světový juniorský rekord a diskvalifikováni sportovci

Anisya Kirdyapkin úspěšně zúčastnil evropského poháru. Je to poprvé, co získal medaili na této prestižní mezinárodní akci. Pak v rámci IAAF Race Walking Challenge finále, ale také ukázal dobré výsledky, ale to byl jen druhý. Jeho malý rozdíl jen před Olga Kaniskinová. V tomto turnaji Anisya provádí ve vzdálenosti 20 km. Už na příštím turnaji, tento atlet přijal pomsta Kaniskina zimní šampionát.

Kirdyapkin Anisya Byasyrovna (státní rodák Mordovia často diskutoval o jejích fanoušků) na turnaji vytvořil světový juniorský rekord. Pak Kirdyapkin kariéry byl vyloučen z technických důvodů. Tento druh trestu, jsou v tomto sportu poměrně často. Ale pro ni to bylo poprvé. Anisya neklesly na duchu, ale naopak se stala ještě tvrději pracovat v tréninku.

Pokračování kariéry

Trest motivován pouze Kirdyapkin a začala hrát ještě lépe. V roce 2009 úspěšně složila finále Světového poháru. Ale tam je to atlet byl jen pětina. V tomto Světovém poháru také hrál její manžel Sergej Alexandrovič Kirdyapkin ve vzdálenosti 50 kilometrů. Jeho přístup vzal šampionát po 5 dnech po projevu Kirdyapkin.

Po Anisya vykazovaly vysokou úroveň výkonnosti v národním šampionátu, a později na mistrovství Evropy. V roce 2011, sportovec opět se podílela na zimním šampionátu. Ztratila vítězi pouze jednu sekundu. Následující rok, nakonec se jí sen. Členkou národní tým k účasti na olympijských hrách. Tam Anisya ukázal dobrý výsledek, ale na konci soutěže opět vzal pouze na páté místo. Kirdyapkin neskrýval lítost.

Projevy na univerziády

Na univerziády, které se konalo v Kazani, sportovec prokázal, že je schopen vyhrávat. Gold Kazan zvedla náladu po 5. místě na olympijských hrách. Poté odešla do Moskvy a zúčastnil se ve Světovém poháru. Tam v ostrém boji vzal 2. místo. Sergej Alexandrovič Kirdyapkin všemožně pomáhá své ženě, aby se dosáhlo vysoké výsledky. On sdílí své zkušenosti s ním a upravuje pro vážnou konkurenci.

Kirdyapkin Anisya jehož životopis vyvinula velmi dobře, se stal jedním z nejpopulárnějších ruské sportmenok v závodní chůzi, protože jeho práce a disciplíny. Ve své kariéře vyhrála nebo byl vítěz prestižních soutěžích. V současné době je úspěšný sportovec pokračuje ve své kariéře.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.