Sport a FitnessBojová umění

Mansur Isaev: atletické kariéry a biografii

Mansur Isaev - člen tři Světového poháru (10.11.2009 gg.). Prominentní ruský judoka, olympijský vítěz v roce 2012 ve váhové kategorii do sedmdesáti tří kilo. World-class atlet, bronzový medailista z Ruské federace do třiadvaceti let, mistr Evropy mezi mladými lidmi. Vítěz a vítěz mezinárodní turnaj „Masters“, „Grand Prix“, „Grand Slam“ Světového poháru.

Dětství a dospívání

Mansur Isaev, fotografii, který můžete vidět v tomto článku, se narodil na třiadvacátého v září 1986 ve městě Kizilurt (Dagestan). Otec Mustafa Isaev judoka - Avar podle státní příslušnosti. Mami, Asiyat Isajev - kumychka. Judo Mansour začal osm let. V části tohoto sportu přivedl otec budoucího olympijského vítěze.

První trenér chlapce byl D. Magomedov. Mansour v roce 2006 se stal obhájcem regionu Čeljabinsk, začal jsem s ním trénovat v tomto okamžiku Miller. Unést ve sportu, Dagestán judoka neměli zapomenout na jeho vzdělání a se zapsal do Ujednání. V roce 2009 získal titul v oboru ekonomie.

mezinárodní turnaje

Mansur Isaev, jejíž životopis je úzce spojena se sportem, zúčastnil tří světových šampionátů. Debut pro jeho mistrovství světa se konalo v Rotterdamu v roce 2009. Tam se sportovec byl schopný vzít třetí místo a bronzovou medaili. V letech 2010 a 2011. Ceny nevzala.

A v roce 2012 mistrovství Evropy Isayev a vykázaly sedmý výsledek byl. V období od roku 2010 do roku 2012 byl proveden ve třech judoka spravedlivě velkých turnajích. Nejprve v Japonsku v turnaji „grandslamového“, poté v Nizozemsku, „Grand Prix“ a „Masters“ v Republice Kazachstán. V každé z těchto událostí, vylezl na pódium.

olympijský vítěz

Po úspěšném vystoupení na olympijských hrách v Londýně Mansur Isaev podělil o své pocity. Řekl, že se cítí klid v srdci, protože se domnívá, že je nejlepší judoka světa (v té době).

Byl opravdu na co být hrdí, protože v této olympiádě Isaev vyhrál závěrečný zápas v kategorii do sedmdesáti tří kilogramů japonského závodníka Riki Nakaye. Tak se stal olympijský vítěz obdržel pamětní zlatou medaili.

A před finále porazil Španěla W. Uematsu, R. Oruzhova Ázerbájdžánci, zástupce Mongolska, N. V. Saindzhargala a korejské Chung. Mark je semifinále zápas s korejským judoka. Ten v té době byl dvojnásobný mistr světa. To byl sedmý setkání je na podložce. Všech šest předchozí Isaev ztracena a poté byl horlivý k nápravě situace.

Soupeři vrhl na každé rozšíření dalších, prsty, snaží se zasáhnout bekhend a mají dobrou přilnavost pásu. Isaev ustoupil a korejský stále stoupá. Na jednom místě, korejský zapomněl ostražitosti a spěchal do ruského sportovce, bez obav o rovnováze. Isaev využil okamžiku, udělal zametá a hodil korejské tatami. Tak získal vítězství v semifinálové boje.

Ve finále, Mansur Isaev měl setkat s japonskou Riki Nakaye. Jednání začalo opatrně je prostor pro chybu u sportovců nebylo. Isaev První strávil nebezpečný útok, který byl neúspěšný. Do konce čtvrté minutě Mansour měl dobré přivítání a získal výhodu, která je schopna držet až do konce zápasu. Jako výsledek, on získal vítězství.

Ve prospěch ruského judoka po vítězství, on se nestal domýšlivý, a držel nerozhodné. On jen řekl, že byl přesvědčen. Je třeba poznamenat, že toto bylo druhé vítězství našich zápasníků na olympijských hrách v Londýně. Prior k tomu, naši sportovci nemohli vzít zlatých olympijských medailí (judo) dvaatřicet let.

sportovní emoce

Mansur Isaev nehodil velká slova a pouze vyjádřil hlubokou vděčnost k trenérovi E. Gamba. Později řekl, že upravuje pouze pro olympijské zlato. Poznamenal, že on byl rád, že vyhraje ve finále byl japonský závodník. Že Japonsko je předek sportu. Proto, aby se vyhrát judo této země - velká pocta.

Později se zjistilo, že Mansoor provedena na olympijských hrách se zraněním. Ale to nezabránilo, aby se stal majitelem zlaté medaile.

milionář

Ruský ministr sportu V. Mutko poznamenat, že všichni ruští atleti vyhráli na olympijských hrách v Londýně zlatou medaili, obdržel čtyři miliony rublů. Za prvé, budete muset zaplatit veškeré práce, a za druhé, dobrá stimulace nikdo překážel, podle názoru Mutko. Také zjistili, že někteří olympionici získaly ocenění nejen od státu, ale z hlav regionů. Podnikatelé také odmítl pogratulovat a poděkovat šampiony. Mansour není podváděl, a když zjistil, že jeho odměnu stát milionářem.

vyznamenání

V srpnu 2012, po vítězství v Londýně, Mansur Isaev udělila dvě čestné ceny. obdržel Řád přátelství Třináctého srpna. Oni mu udělena za jeho přínos k rozvoji sportu a tělovýchově a velkým výkonem na olympijských hrách v Londýně. O týden později, Mansur Isaev byl oceněn titulem poctěn Mistr sportu Ruské federace.

koníčky

Pro Mansour sportu - životní styl. Judo mu pomáhá formovat postavu a disciplínu. Sám přiznává, že je někdy líní a nejsou v souladu s léčbou. Soutěž je nápomocen koučovací přístup a dobrou náladu.

Ve svém volném čase se rád k odpočinku s přáteli. Z kulinářské preference zdůrazňuje zázrak se zakysanou smetanou - hory koláče, které jsou vyrobeny s různými náplněmi. Jeho oblíbené filmy - „Gladiator“, „Sbal prachy a vypadni.“ Z herců, jako Monica Bellucci, Brad Pitt, Will Smith, Scarlett Johansson.