Sport a FitnessAtletický

Mariya Savinova: sportovní výsledky a biografii

Marija Savinovová - úspěšný ruský běžec. Jedním z nejvíce zdobených sportovců postsovětském Rusku, vítěz světového šampionátu. Účastník grand doping skandál.

Dětství a dospívání

Narodila se v roce 1985 v Čeljabinsku chladu. Nikdy nenapadlo, že můj život by jej propojit s chodem. V raném věku měla ráda tanec a sní, že někdy stal skutečným tanečnice. S věkem, priority změnily, a teď hraje badminton. Stojí za zmínku, že se podařilo, a dokonce se stal lekci v tomto Savinova kandidát na mistra sportu.

Běžící Maria začal cvičit docela náhodou. Přišel jsem s přítelkyní v řezu a se rozhodla uspořádat jednu vrtačku. Známý trenér ji Maslova viděl a nabídl jí cvičit neustále. Marija Savinovová nebránil, protože miluje sport a udělala přesně to, co jeho pohledy dělat. V budoucnu bude značně odlišují od svých vrstevníků a brzy se začne zobrazovat jejich talent.

V roce 2003, Maria je poslán do juniorské mistrovství Ruska. Nikdo si myslel, že by mohl něco vyhrát, ale získala bronzovou medaili. Ve stejném roce získala bronzovou medaili a Evropský šampionát mládeže. Vzhledem k tomu, běžec začaly být brána vážně, a to nejen v soutěžích na státní úrovni, ale i v Evropě. V devatenácti letech získal stříbro v ruském mistrovství osm metrů vzdálenosti a půl kilometru.

dospělý kariéra

Po úspěchu na úrovni mládeže atlet po dlouhou dobu jsem nemohl ničeho dosáhnout v soutěži dospělých. Savinova rozhodne, že případ v kočáře, a jde Vladimira Kazarin.

S novým trenérem se výrazně zlepšila, ale významných ocenění ještě se nalézat. V roce 2008, ona byla poslána na mistrovství světa ve Valencii, ale to trvá jen šestnácté místo. To se stává skutečný průlom v roce 2009. Ona vyhrála mistrovství Ruska, a také vyhrál mistrovství Evropy. Po této sezoně Savinova stal uznávaným sportovcem na světě.

2010 se ukázalo být ještě úspěšnější. Vyhrála první místo na mistrovství světa, stejně jako na mistrovství Evropy. Stojí za zmínku, že všechny ceny byly vyhrál v ženských osm metrů. Nikdo není vůbec překvapen, že v příštím roce opět Savinova vyhrál mistrovství světa.

V roce 2013, mezinárodní mistrovství konalo v Rusku, ale tento sportovec se pouze druhé místo. Pro ostatní běžci, tento výsledek by byl považován za úspěch, ale Maria řekla, že by mohla dosáhnout lepších výsledků.

Olympijské hry

Budoucí olympijský vítěz Marija Savinovová On šel na svých prvních světových hrách v sedmadvaceti letech. Pro sportovce tento věk je považován za velmi působivé, ale dívka ukázala, že je ještě příliš brzy na to odepsat. Na soutěžích v Londýně, se stala první ve vzdálenosti osm set metrů, a ukázal výsledek 1 minuty 56,19 sekundy.

Běžec vrátil domů jako vítěz, a jako jeden z nejsilnějších sportovců světa. Zdálo se, že vzhledem k věku Maria již nebude vykazují dobré výsledky po letních her, ale nebylo to tak. Ona vyhraje mnohem více vyhraje, a to navzdory tomu, že jí bylo skoro třicet let.

Mariya Savinova: doping Skandál

V roce 2015 bude tato událost stane rezonance. Stává se, že mnoho ruských sportovců obviněn z užívání nelegálních drog. Mezi tomto seznamu, a vůle Savinova. Samozřejmě, že všichni budou proti tomuto rozhodnutí, ale v antidopingovou agenturou, aby se ujistili, že sportovci skutečně použil léky, které jsou zakázány mezinárodními úmluvami. V důsledku toho bylo rozhodnuto, že Mary zaražený. Představitelé chtějí, aby ji zbavil veškerého cen a doživotní zákaz z účasti v soutěžích všech úrovní. Stojí za zmínku, že diskvalifikovat shromažďovat a mistr trenér. V současné době je konečné rozhodnutí není přijato a poslední zkoušky.

Marija Savinovová jistý, jestli to je diskvalifikován, je to úplně špatně, protože doping není nikdy přijat.

osobní život

Manžel dívka je také docela dobře známá osobnost ve světě atletiky. Jmenuje se Aleksey Farnosov. Mladí lidé již dávno znají, protože by jeden trenér. Zpočátku se seznámili, ale v roce 2010 se rozhodla legalizovat svůj vztah. Pět let po svatbě se pár první dítě narodilo.

Marija Savinovová je velký sportovec. Navzdory tomu, že to byl zbaven všech vyznamenání a tituly, všichni budou pamatovat jako jeden z nejsilnějších běžců na světě. Dalším důkazem - několik ocenění státní úrovni, mezi nimiž je Řád přátelství. Stojí za zmínku, že se získá pouze ty sportovce, kteří se skutečně podařilo dosáhnout hodně.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.