Sport a FitnessAtletický

Alexander Balandin: ruský gymnasta, biografie a úspěchy sportovce

Alexander Balandin - gymnasta, se narodil v červnu 1989 v hlavním městě Republiky Karélie - Petrozavodsk. Od dětství se mladý muž měl slabost pro tělesné kultury a miloval, aby se zapojily v mnoha sportech. V sekci gymnastiky a jeho dvojčetem, Alexei, vedl jsem matce. Zpočátku dobré výsledky ukázaly, Alex, později se situace změnila - Alexander je výraznější vůle po vítězství a tvrdě trénoval. Nicméně, soupeření mezi dvěma bratry nikdy neměl.

Začátek kariéry a hlavních úspěchů

Poměrně rychle se mladý muž byl schopen dosáhnout nejvyšší úroveň profesionality v jejich sportu, soutěží v mezinárodních soutěžích. Takže v roce 2007 Aleksandr Balandin, aby bylo dosaženo první, kteří byli na mistrovství světa, se podařilo získat třetí místo ve své corona shell „kruhu“. Následné vystoupení v těchto soutěžích do roku 2010 nepřinesl dlouho očekávanou zlatou medaili.

Po triumfu v Moskvě v roce 2010 mistrovství světa o rok později následovalo vítězství v mistrovství Ruska, a v roce 2012 - na mistrovství Evropy. Účast na Světovém poháru přinesl běžec, ne v Alexandrově kariéru a triumfální vystoupení na olympijských hrách: v první pre-olympijský období poté, co vyhrál ruský šampionát 2008 v tvrdé konkurenci s ostatními silné ruské gymnastky - Konstantin Pluzhnikov, Balandin má danou cestu k seznamu kandidátů na výlet do Pekingu.

zranění

V profesionálním sportu, bohužel, není tam žádný triumf bez pádu a bez zranění. Účastí v Rusku poháru, který se konal v Jekatěrinburgu, Alexander kvůli neúspěšné přistání poškodil stehenní kosti, přičemž konkurence musel odstoupit. Naštěstí nedošlo k posunutí a vážné následky. Po dvou operacích začal rekonvalescence. Který byl rychle a úspěšně, a poté, co sportovec i nadále soutěžit ve stejném tempu. Vůle, vytrvalost a touha dobývat nových výšin byly v té době hlavní hnací silou pro Alexander, kteří nejen snadno provádět nové prvky, ale také komplikují svůj program.

Druhý cyklus Olympic

V blízkosti nejdůležitější v kariéře každého sportovce soutěže - olympijské hry v Londýně v roce 2012, kandidátem na účast ve kterém byl Alexander Balandin. Jednalo se o druhý cyklus příprav her v sportovec kariéry. Bohužel, ne dobré fyzické kondici sportovec ani propracovaný program ani vůle k vítězství nepřinesly dlouho očekávaný medaili.

Ruští diváků, sportovce a rozhodčí jednomyslně tvrdili, že Alexander odsouzen - jako minimum, mohl by se stát stříbrný medailista z olympijských her. Je to skoro přišel k mezinárodnímu skandálu: čistá technika exekučních složité prvky, Alexander pohyboval rivaly, kteří spáchali přímých chyby. Situace se vzbudilo pobouření veřejnosti, někteří požadovali odvolání soudní přezkum posouzení. Ale tyto olympijské hry ruský tým neměl hlasovací právo. V rozhovoru po samotném projevu gymnasta zmařil každou příležitost pro drby a ujistil, že mu dal slabost, který využil medailistů. Jen čtvrté místo, a poté, co medaile byla tak blízko.

Nicméně Balandin někdy zaznamenal do análů světové sportovní gymnastiky. Jeho tři koruny element na své oblíbené střely nejsou jen obtížně strukturovat skupiny a jsou zahrnuty v mezinárodních pravidel, ale také nést jeho jméno. Třetí prvek byl schválen Mezinárodní federace není to tak dávno - v roce 2013 a, jak uznává Balandin, lze jen velmi málo lidí to udělat správně. Všechny třikrát, aby byl schopen sledovat výkony samy dodanými prvky, žádný z nich byly provedeny na dobré úrovni.

Třetí trénink na olympiádu

Ve třetím olympijském cyklu Aleksandr Balandin získal zlato dvakrát na mistrovství Evropy 2014, které se konalo v Belgii. První medaile byla získána v soutěži týmů, druhý - na jednotlivce na kroužky. Po skončení soutěže, sportovec byl operován - stará zranění projevila. Samozřejmě, že k účasti na olympijských hrách v Riu v roce 2016 nemohly být brány v úvahu. Po operaci, gymnastka je schopen vykonávat v plné síle. Není to tak dávno absolvoval léčebnou kúru, ale konec kariéry Balandin nemyslí. V současné době, i když bez běžnou praxí, Alexander je instruktorem v národní sportovní výcvikového střediska - „pokročilém atletické školy“ v