Sport a FitnessAtletický

Francouzský sprinter Kristof Lemetr: biografii, úspěchy a zajímavosti

Sports - jedna z věcí, které motivuje lidi, aby přijaly opatření, nové výzvy a osobní vítězství. Zvlášť důrazně to má váhu, když se člověk (sportovec), jehož výsledky lze odradit a dokázat, že všechno je možné. Jedna taková osoba, a to bez pochyb o tom, stát se sprinter z Francie Christophe Lemaitre (Kristof Lemetr), který je nyní, a budeme hovořit.

Životopis sprinter

Takže, kdo je Lemetr Kristof? Narodil se v malém městě ve východní Francii, pojmenovaného podle nedalekého jezera Annecy. Stalo se to v létě roku 1990. Město, obklopené vrcholy, četnými jezery a řekami, jako by tlačí své občany, aby se zapojily do outdoorových sportů. Byl jsem žádnou výjimkou a náš hrdina. Počínaje atletických tříd ve věku 15 let v roce 2009 stoupající hvězda přijal jeho první uznání. Pak byla Evropská asociace atletických Lemaitre uznal jeden z nejslibnějších běžců v obrovské staré Evropy.

Již v příštím roce, Lemetr Kristof stal skutečnou chloubou své vlasti, první Francouz v historii, kdo vzal titul nejlepšího sportovce Evropy. Od té doby, a začal svou cestu k budoucím vítězství a na vrchol, kterou má zatím dosáhnout.

odznaky sportovec

Ocenění Seznam Francouz Christophe Lemaitre, vzhledem k tomu, že je jen 26 let, je skutečně ohromující. Ze slov sportovce, tajemství jeho vítězství je jednoduchá: musíte neustále zlepšovat svou techniku a užít si každou vteřinu tréninku. Jeho mimořádná schopnost pracovat a píli mu umožnila překonat rekordy a bořit stereotypy a klišé.

Evropských úspěchů sportovec

Na první velké konkurenci (2009 European Cup) je francouzský sprinter Kristof Lemetr vzal sedmé místo na 60 metrů vzdálenosti s výsledkem 6,72 sekundy. Ale poprvé to bylo dobré, i moc.

A teď, po jediný rok Lemetr Kristof vítězně již na sto metrů závodu se zdá, vyhrál zlato v Barceloně. Také v roce 2010, na konci sezóny, že bude klást rekord na 100 metrů v rámci Kontinentálního poháru v Split (Chorvatsko) - 9,97 sekundy.

Následující sezóna pro Francouze spustit dvěma způsoby. Na jedné straně byl schopen zopakovat jeho osobní rekord na vzdálenost 60 metrů, ukazuje nejlepší výsledek mezi evropskými atlety. Doba, po kterou běžel tuto vzdálenost byl roven 6,55 sekundy. Nicméně, ve finále soutěže, on byl schopen přijmout třetí místo. Zvlášť ofenzíva byla skutečnost, že mistrovství Evropy v Paříži, v místnosti, a na vině může být jen sám sebe.

Jakási msty tohoto neúspěchu byl brilantní výkon Francouze v soutěži týmu ve Stockholmu. Francie páté místo v lize, které by nebylo možné bez přispění Lemaitre a jeho tým. Oni vyhráli v 100 a 200 metrů. Osobní ukazatele Christophe až dvě stě metrů závodu vůbec byl rekordní pro tehdejší mistrovství Evropy.

Celkem Lemetr Kristof staly čtyři mistr Evropy a: třikrát v roce 2010 a jednou v roce 2012 na 100 m vzdálenosti. K dalším jeho úspěchy v evropských soutěžích nejsou tak významné.

Výkony na světové scéně

Arenas světové sportovní události se setkal mladý běžec z Francie není tak vítané. Tak, že na Světovém poháru 2015 finále se stala nedobytnou pevností. Složit závěrečný krok potřebný ke spuštění z 10 sekund, které nefungují. Ve vzdálenosti 200 metrů a výsledky byly skromnější. Ale v relé 4 x 100 Francouzů byly docela dobré, i když ne bez štěstí. Tam byl poměrně zajímavý fakt: po události ukázala, že američtí sportovci používají doping, a v důsledku toho byli diskvalifikováni. To znamená, že Francouzi, včetně Lemaitre získal bronzové medaile.

V roce 2016, Lemaitre se neúčastnil mistrovství Evropy, když osvobodil čas připravit se na velkých soutěžích čtyři roky - na olympijských hrách. Soči olympijské hry se setkal Francouz spíše drsné ruce. Miloval ho stometrovka nestal vítězný, a dokonce i cena. Ale bronzová medaile po vystaveny mladé sportovce do jiného závodu, i když, a výsledkem fotografického úpravou.

Tisk o Lemaitre

Když jsme se zamilovat s určitým talentem sportovce, opravdu chceme vidět v každodenním životě, byl vzorem. Takže, samozřejmě, je to Kristof Lemetr. Poněkud zdrženlivější mladý muž dává velmi zralou rozhovor. Takže, otázky o jeho osobním životě, vždycky odpoví neochotně, což vysvětluje neochotu nechat v soukromém tisku. Dělat Kristof Lemetr ženatý? Dívka má, ale vztah, které nebyly legalizovány.

Pokud jde o události, plány, úspěchy - Francouzština je velmi, velmi hovorný. On je uctivý s jejími hlavními konkurenty, a ne hrubý v reakci na negativní recenze o tom. V reakci na otázku reportéra na tom, že se nazývá první bílou pletí, který běžel z 10 sekund v 100 metrů, Lemaitre řekl, že nevidí důvod, proč v kožních barevných vítězství nebo porážky. Vždycky se zaměřuje na tvrdé práci a dlouhé přípravy, které, samozřejmě, pouze zdůrazňuje svůj obraz vynikající sportovec a muž.

konkurenční boj

Respekt pro závodníky - znamení zralosti. Nicméně, sportovní vztek potřeba k vítězství. Nejvýznamnějším konkurentem francouzského sportovce, samozřejmě, je Usain Bolt. Tato černá běžec udivuje každého svým výkonem. Christophe, odpovídat na otázky o něm, uznává jeho vedení v tomto okamžiku. Nicméně, on vždy učiní výhradu, pokud jde o skutečnost, že v případě, že bude i nadále tak tvrdě, aby zdokonalil techniku v tréninku, bude moci lámat rekordy význačných protějšky.

Dalším důvodem pro Christophe nervy působí význačné Dzhastin Getlin. Jeden Francouz položil poněkud provokativní otázku: „Myslíte si, že Gatlin má velký talent?“. Odpověď byla jako vždy přesné a jemné, a tam Christophe řekl nevěnoval pozornost soutěžících a soustředí se na sebe. Tato pozice ho doprovázela po celou svou kariéru, od útlého věku.

Místo epilogu

Nikdy neměl žádné idoly, a vždycky podíval jen na své úspěchy a dát sebe více a více high bar. Možná to je důvod, proč tato blondýna člověk může soutěžit s tmavou pletí hegemonie, která nebyla delší dobu. Co se týče budoucích úspěchů či neúspěchů lze jen dohadovat. Nicméně pravděpodobnost, že v roce 2017 budeme mít nový mistr světa, je, a není iluzorní.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.