Sport a FitnessBojová umění

Anzor Boltukaev: zápasí jako způsob života

Medailista freestyle wrestlingu Anzor Boltukaev světa a Mistrovství Evropy jako jeden z nejvíce vzrušujících bojovníků své generace. Musel vydržet neuvěřitelné konkurenci na národní úrovni, soutěžit v zemi s mistry světa a olympijské vítězný. Wrestler Anzor Boltukaev, fotka, která se vyskytuje ve všech médiích Čečenské republiky, je kult sportovec doma. Byl už přes třicet, ale on pokračoval v jeho aktivní kariéře, byl jedním z favoritů.

Charakteristika sportovce

Anzor Boltukaev - freestyle zápasník, který hraje v kategorii do 97 kg. Někdy však čelí problémům výhodu, která se potýkají s, řidičský kila navíc. Proto učitelé sportovec rád přijal zprávu o zvýšení hmotnosti kategorii do 100 kg rámců, které usnadňují život pro svou samotnou oddělení.

Člen týmu Ruska ve freestyle wrestlingu Anzor Boltukaev, fotky, které lze nalézt ve sportovních médiích, uznáván jako jeden z nejvýznamnějších představitelů heavyweight kategorii. Když je v kondici, on se chová agresivně a sebevědomě, neustále útočí na nepřítele a držet recepce pro příjem. Sharp a technicky zápasník čečenský stát nebezpečným soupeřem pro každého a nebojí nikoho. Životopis Anzor Boltukaeva bohatá na vítězství nad olympijských vítězů a mistrů světa.

Nicméně, atlet je velmi náchylné ke zranění, které vyplývá z jeho styl boje. Svazky často nemají odolávat náhlým, výbušné pohyby v průběhu porodu a často roztrhané. Tak se dostal silný strečink třísla v roce 2013, který srazil trati atlet po dobu dvou let. Poslední zranění dostal na posledních Mistrovství Evropy, které se konalo v roce 2017. Zvlášť ofenzíva byla skutečnost, že se to stalo v posledním zápase, když sportovec byl krůček od zlata.

dlouho zákrok

V roce 1986 v Grozném, se narodil Anzor Boltukaev. Wrestling - za sportem číslo jedna na severním Kavkaze, neunikla tuto zálibu a rodáka z hlavního města čečenského. Nicméně, v prvních letech, to není zvlášť vyniknout mezi svými vrstevníky, a jen málokdo věřil, že roste velký sportovec. V životopise Anzor Boltukaeva prakticky bez vítězství v juniorské úrovni, můžeme jen vzpomínat na šestém místě v šampionátu mládeže v roce 2006 ve světě.

Nicméně, on věřil v sebe, tvrdě pracoval, a za pár let udělali skutečný průlom ve světě profesionálního sportu. Šampionát v Rusku v roce 2008 mladý čečenský sportovec skončil třetí otvor prostřednictvím svých cen. Zvlášť úspěšný, on hrál v jeho rodné zemi. Šálek Ramzan Kadyrov byl turnaj, ve kterém Anzor Boltukaev důsledně vzal ocenění v různých letech.

Nicméně, po prvním úspěchu na národní úrovni sportovce nějakou dobu to jde do stínu, hrající vedoucí soutěže v těžké váze Khadzhimurat Gatsalovu a Abdusalamov Gadisovu.

Návrat bojovník

Až do roku 2013 photo Anzor Boltukaeva téměř nikdy se objeví v důsledku nedostatku bojovníka ve velkých turnajích. Účast závodníka na mezinárodních fórech omezena přípravné soutěže před světem a evropských šampionátů.

Nicméně, všechno se změnilo poté, co země 2013 šampionátu v zápase. Anzor Boltukaev přišel soutěžit ve vrcholné formě poprvé a ukázal se v celé své kráse. V každém souboji se nepřetržitě napadl, srazil zmatené protivníky a ne dávat čas na zotavení. Tímto způsobem porazil olympijského šampióna Khadzhimurat Gatsalova a další těžkou uchazeč Abdusalamov Gadisova. Vzhledem k tomu, že získal právo účasti v roce 2013 mistrovství světa, kde se mu podařilo vzít bronzovou medaili.

Vítězství a selhání

Po úspěšné sezóně v životě sportovce vrací černý pruh spojené se zraněním třísel. Téměř dva roky Anzor Boltukaeva fotografie zobrazování na stránkách odborných publikací. Triumfální návrat konal v roce 2016, kdy se Grand Prix Ivan Yarygin se skvěle skončil s dvěma impozantní Američanů, kteří museli svém kontě vítězství na olympijských hrách a mistrovstvích světa.

Na ruském Wrestling Championship Anzor Boltukaev, jehož životopis prochází nové kolo ve finále jen na krátký okamžik by měla být dokončena s jeho hlavním soupeřem pro olympijské letenku Khadzhimurat Gatsalovym a mimochodem získala právo podílet se na mistrovství Evropy. Zatímco v této formě, připustil hlavní favorit kontinentálního šampionátu a potvrdil čekají autobusy. Bije v závěrečné bitvě ukrajinské Valery Andreytseva, čečenský stal mistr Evropy a zajistil výlet do Ria.

Nicméně, na olympijských hrách, nebyl schopen udržet svou vítěznou náboj a dal stejný Andreytseva stále v počátečních fázích turnaje.

V roce 2017, Anzor Boltukaev, jejíž životopis je v tomto sportu dosáhl svého vrcholu, podruhé v životě šel na mistrovství Evropy. On sebevědomě vstoupil do finále, ale v rozhodujícím okamžiku rozhodující bitvy roztrhané menisku. S těžkým zranění kolena čečenský atlet stále pokračovali v boji, ale prohrál s Turk Rize Yildyrimu.

Nyní Anzor se zotavuje ze zranění a je připraven na nové výzvy.

Copyright © 2018 cs.birmiss.com. Theme powered by WordPress.